Dwa poważne wypadki na Mazowszu. Potrącony rowerzysta, bus na boku

Autor Mateusz Dolak - 7 Kwietnia 2021
Źródło: zdjęcie ilustracyjne

Dwa poważne wypadki w powiecie sochaczewskim na Mazowszu. Droga numer 92 w miejscowości Chrzczany jest całkowicie zablokowana. Nieprzejezdny jest też trakt Jana Pawła II znajdujący się kilka kilometrów dalej.

Dwa wypadki

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w Chrzczanach doszło do potrącenia rowerzysty. Jedna osoba jest ranna. - Droga pomiędzy Sochaczewem a Warszawą jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd drogami lokalnymi - czytamy w komunikacie GDDKiA.

Drogowcy ostrzegają, że przewidywany czas utrudnień to około 2 godziny.

Na miejscu pracują policjanci. - Życie rowerzystki nie jest zagrożone - poinformował asp. szt. Paweł Rynkiewicz z komendy w Sochaczewie.

Bus na boku

Kilka kilometrów dalej, doszło do zderzenia audi i busa.

Obwodnica miejscowości Teresin Gaj jest zablokowana.

Siła uderzenia była tak duża, że bus przewrócił się na bok i zablokował drogę. Strażacy musieli wycinać zakleszczonego kierowcę audi.

- Do szpitala trafił pasażer busa i kierowca samochodu osobowego. Łącznie w zdarzeniu udział brały cztery osoby - podsumował Rynkiewicz i dodał, że droga będzie zablokowana przez co najmniej godzinę.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News