wawainfo.pl > Mazowsze > Tragiczny wypadek na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

Głowaczów
wawainfo.pl

Głowaczów. Poważny wypadek na Mazowszu. Właśnie otrzymaliśmy informacje o zdarzeniu na drodze numer 48, na trasie między Kozienicami a Kołobrzegiem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała nam wiadomości o ofierze śmiertelnej. Do incydentu doszło w piątek 4 czerwca, w Głowaczkowie - gminie wiejskiej położonej na terenie powiatu kozienickiego. Pierwsze zgłoszenie w sprawie wpłynęło już o godzinie 16:20.

W wypadku na Mazowszu udział wziął samochód osobowy, samochód ciężarowy oraz bus. Zdarzenie miało miejsce na terenie Głowaczowa. Jak się dowiedzieliśmy, do incydentu doszło w wyniku zderzenia pojazdów.

Głowaczów. Poważny wypadek na Mazowszu. Cała droga nr 48 jest zablokowana

Na miejsce ruszyły służby ratunkowe. Odnotowano jedną ofiarę śmiertelną oraz dwie osoby ranne, które właśnie otrzymują pomoc medyczną.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie podała informacji dotyczących uszkodzenia infrastruktury. Cała droga jest jednak zablokowana. Konieczne jest organizowanie objazdu.

Warto podkreślić, że już wyznaczono pierwsze objazdy. Kierowcy jadący od strony Białobrzegów mogą udać się na trasę DW 730 w kierunku Warki. Pojazdy jadące od Kozienic mogą wybrać drogę powiatową 1715W w kierunku Radomia.

Utrudnienia na drodze będą utrzymywać się przez najbliższe 3 godziny.

Sprawę będą musieli przeanalizować śledczy. Nie wiadomo, kto konkretnie odpowiada za wypadek drogowy, a także, w jaki sposób doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane