wawainfo.pl > Mazowsze > Tragiczny wypadek ciężarówki na S8. Do sieci trafiło nowe nagranie
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 03:30

Tragiczny wypadek ciężarówki na S8. Do sieci trafiło nowe nagranie

Youtube/Kierowcy Warszawskich ulic
Youtube/Kierowcy Warszawskich ulic

W internecie pojawiło się nowe nagranie z wypadku, do którego doszło w sobotę na trasie S8. Osobówka uderzyła w tira, który spadł z wiaduktu. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu, a sprawca pozostaje niechwytny.

Wypadek na S8. Wstrząsające nagranie już w sieci

Do tragicznego wypadku doszło na trasie S8 w miejscowości Kobyłka w kierunku Wyszkowa w sobotę około godz. 15:00. W pewnym momencie osobowe bmw zjechało z lewego pasa ruchu i wjechało w tył volvo. 

W wyniku uderzenia volvo zboczyło z trasy i wpadło na lewo koło ciężarówki. Kierowca stracił panowanie nad tirem i zjechał z drogi. Chwilę później przeskoczył przez barierki energochłonne i spadł z wiaduktu na wysokości 8 metrów. 

Wszystko to widać na nowym nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Kierowca ciężarówki bez szans na ratunek. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Kierowca tira, który runął z mostu, zginął na miejscu. Super Express donosi, że był to 43-letni Andrzej S., który mieszkał w Wołominie. Pod nagraniem pojawił się komentarz pana Wojciecha, który wskazał, że kierowca wracał z zagranicy na urodziny swojej córki.

W wypadku obrażeń doznał również kierowca volvo. Z kolei kierujący bmw kontynuował jazdę tyłem i zderzył się jeszcze z peugeotem, który jechał środkowym pasem ruchu.

W pewnej chwili kierowca bmw wysiadł z pojazdu wraz z pasażerem i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Nie udzielił pomocy poszkodowanym.

Policja na tropie sprawcy

Policja w dalszym ciągu poszukuje sprawcy i świadków dramatu na S8. Każdy, kto zna okoliczności tragedii powinien zgłosić się do wołomińskiego Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dzwoniąc pod numery 27 776 20 21 lub 47 72 47 259. Za śledztwo odpowiada podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek.

Na kierowcę bmw czekają poważne konsekwencje. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku może grozić nawet 8 lat pozbawienia wolności. W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia kara może być jeszcze bardziej dotkliwa - 12 lat więzienia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO: