wawainfo.pl > Mazowsze > Tragedia w Pułtusku. Nowe fakty ws. śmierci 39-latki i jej 5-letniej córki
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Tragedia w Pułtusku. Nowe fakty ws. śmierci 39-latki i jej 5-letniej córki

Marek BAZAK/East News
Marek BAZAK/East News

W  sobotę doszło do niewyobrażalnej tragedii w okolicy Pułtuska. W rzece Narew odkryto dwa ciała - małej dziewczynki oraz kobiety. Śledczy już potwierdzili, że to matka i jej córka. Na jaw wychodzą też nowe fakty w sprawie po tym, jak policja zabezpieczyła monitoring.

Dramat w Pułtusku. Nie żyje matka i jej 5-letnia córka

Policjanci odebrali zgłoszenie o wyłowieniu z rzeki Narew w Pułtusku ciała małego dziecka o 6:00 rano w sobotę. Kilka godzin później odkryto też ciało kobiety w miejscowości Strzyże. Na ciała natrafili wędkarze.

Jeszcze tego samego dnia służby potwierdziły, że 39-letnia kobieta i 5-letnia dziewczynka to matka i córka, które mieszkały w powiecie pułtuskim. Obie zostały zidentyfikowane. RMF FM ustaliło, że rodzina nie zgłaszała zaginięcia na policję, ponieważ nie działo się nic niepokojącego. 

Dzień przed śmiercią kobiety i jej córki rodzina poszła z dziećmi do kina (zmarła 5-latka miała rodzeństwo, dwie siostry), później razem oglądali telewizję i poszli spać. Mąż zmarłej tragicznie kobiety nie zauważył nic niepokojącego - żona często wstawała bardzo wcześnie rano i zabierała córkę na zakupy.

Nowe fakty. Policja zabezpieczyła monitoring

Śledczy próbują teraz odtworzyć wydarzenia, które doprowadziły do tragedii. Policja zabezpieczyła monitoring straży miejskiej, na którym widać, jak w sobotę o 4 nad ranem auto prowadzone przez kobietę parkuje przy siedzibie straży miejskiej. Z tego miejsca 39-latka z córką poszły w stronę ulicy Solnej, do kładki nad Narwią. Policjanci starają się odkryć, co wydarzyło się potem. Zdaniem śledczych najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 39-latki i jej 5-letniej córki było rozszerzone samobójstwo.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: rmf24.pl

 

Powiązane