wawainfo.pl > Wiadomości > Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 18.06.2022 02:02

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

East News, zdjęcie ilustracyjne

Mężczyzna skoczył do Wisły

Zdarzenie potwierdziła Małgorzata Wersocka z biura komunikacji społecznej komendy stołecznej policji. Jak powiedziała nam funkcjonariuszka, służby dostały zgłoszenie, że mężczyzna skoczył z mostu do Wisły.

Na miejscu oprócz policjantów pojawili się strażacy. Strażacy mieli dołączyć do akcji prowadzonej przez zespoły z policji rzecznej. Dyżurny do pomocy wysłał aż trzy zastępy.

- Kiedy dojechaliśmy, świadkowie oznajmili że mężczyzna o własnych siłach wyszedł z rzeki - stwierdził Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej

Akcja policji i straży nad Wisłą

Działania służb skupiły się więc na odnalezieniu mężczyzny.

- Policjanci zatrzymali do po praskiej stronie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji. Po wszystkim powróciliśmy do koszar - dodał Skrzypa.

Okazało się, że sprawcą całego zamieszania jest 29-letni obywatel Ukrainy.

- Policjanci będą wyjaśniać z nim całe zdarzenie. Zostanie też poddany badaniu trzeźwości - podsumowała Wersocka.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Tagi:
Powiązane