wawainfo.pl > Mazowsze > Pułtusk. Śledczy badają sprawę śmierci Magdaleny K. i jej córki pod kątem samobójstwa
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Pułtusk. Śledczy badają sprawę śmierci Magdaleny K. i jej córki pod kątem samobójstwa

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News (zdjęcie ilustracyjne)

2 października w Pułtusku w rzece Narew znaleziono dwa ciała, matki i córki. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo rozszerzone - to zdaniem śledczych najbardziej prawdopodobny scenariusz. Tragedia wstrząsnęła mieszkańcami miejscowości.

Dramat w Pułtusku. Nie żyje matka i jej 5-letnia córeczka

Do tragedii doszło w ostatnią sobotę. Na ciała natrafili wędkarze. Po południu policja potwierdziła, że 39-letnia kobieta i 5-letnia dziewczynka to matka i córka, które mieszkały w powiecie pułtuskim. Obie zostały zidentyfikowane. “Super Express” ustalił, że rodzina nie zgłaszała zaginięcia na policję, ponieważ nie wydarzyło się nic, co mogłoby dawać powody do niepokoju.

Reporterzy „SE” ustalili, 39-letnia Magdalena K. wyjechała z domu w piątek, po południu miały iść do kina. Policja analizuje aktualnie monitoring, która pozwala na rekonstrukcję wydarzeń. Jak przekazała sierż. Renata Soból z komendy policji w Pułtusku kobieta zaparkowała samochód o godz. 4 nad ranem i poszła z dzieckiem piechotą w stronę mostu Świętojańskiego. We wnętrzu auta znaleziono leżące na siedzieniach dziecięce rzeczy, kurteczkę, bilet z kina i paragon z pizzerii.

Wstrząsająca jest też relacja wędkarza, który znalazł ciało dziewczynki. - Myślałem, że to lalka. Gdy wyłowiłem ją na brzeg, zacząłem krzyczeć. Okazało się, że to mała dziewczynka. Była bardzo lekko ubrana. Miała adidaski, cienkie rajstopki i cienką bluzeczkę. Nic więcej - mówił w rozmowie z telewizją Polsat News pan Józef. 

Tragedia wstrząsnęła mieszkańcami miejscowości. Sąsiedzi na łamach “SE” przyznali, że to kolejna tragedia w tej rodzinie - kilka lat temu życie odebrała sobie matka Magdaleny K.

Czemu doszło do tego dramatu? Prokuratura bada sprawę pod kątem samobójstwa rozszerzonego, ale nie wyklucza jeszcze innych przyczyn. Niebawem śledczy będą mogli ujawnić więcej szczegółów - w poniedziałek miała się odbyć sekcja zwłok kobiety i dziewczynki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Super Express, Polsat News

Powiązane