Kłęby dymu pod Warszawą. Ogień trawi cały budynek

Autor Julian Bakuła - 25 Listopada 2020
W środę w Legionowie doszło do pożaru pustostanu.Źródło: WawaINFO materiały własne

Pożar pustostanu w Legionowie. Z daleka widać było kłęby gęstego dymu unoszące się nad okolicą.

Rusin rozrabia w Warszawie. Interweniować musiała policja, poszło o wacikiRusin rozrabia w Warszawie. Interweniować musiała policja, poszło o wacikiCzytaj dalej

W Legionowie doszło do pożaru pustostanu

W środę po południu w Legionowie doszło do pożaru pustostanu. Z daleka widać było kłęby gęstego, gryzącego dymu unoszącego się nad okolicą. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna.

- Pożar już się zakończył. To był pożar pustostanu. Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 14:42, pożar miał miejsce w Legionowie przy ul. Kościuszki. Na miejscu było 8 zastępów straży pożarnej. Działania zakończono około godziny 16 - powiedział nam przed godziną 17 ogniomistrz Andrzej Mękarski z komendy powiatowej straży pożarnej w Legionowie.

Pożar w pustostanie przy ul. Kościuszki w Legionowie.

Opublikowany przez Miejscowa na weekend Środa, 25 listopada 2020

Sprawą pożaru zajmie się biegły

- Na jednej z działek na ul. Kościuszki w Legionowie doszło do pożaru pustostanu. W tej chwili zostało to już ugaszone. W budynku nie było żadnych osób - relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

- Teraz będziemy ustalać, co było przyczyną pożaru. Będą prowadzone oględziny z udziałem biegłego do spraw pożarnictwa i będziemy czekać na jego opinię - dodaje oficer prasowa KPP w Legionowie podkom. Stopińska.

Dzisiaj grzeje:
1. Zaraz się zacznie. Porażająca wizja jasnowidza. Krzysztof Jackowski widzi wojsko na ulicach
2. Czy będą obowiązkowe testy dla Polaków wyjeżdżających na ferie? Pojawił się nowy pomysł od hotelarzy
3. "Przycisnęli mnie do ziemi, dusiłem się". Zatrzymany opisuje przerażającą interwencję policjantów

Co tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCo tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCzytaj dalej

Pożar na Mazowszu

Pod koniec października informowaliśmy na Wawa Info o gigantycznym pożarze w powiecie legionowskim. Ogniem zajęły się hale magazynowe zakładu Boża Wola przy ulicy Leśnej. Nie było osób poszkodowanych.

- Spłonęły 2 hale magazynowe, jedna o powierzchni 1100 mkw, druga o 800 mkw. Na miejscu jest policja, trwa dogaszanie pożaru. To wszystko, co na ten moment wiadomo - relacjonowała wtedy podkom. Stopińska z KPP w Legionowie.

Pożar podczas Marszu Niepodległości

O wiele szerszym echem w mediach odbił się jednak w ostatnim czasie pożar, do którego doszło podczas Marszu Niepodległości 2020 w Warszawie. Do pożaru w mieszkaniu w Alei 3 Maja doszło prawdopodobnie wskutek rzucenia racy na balkon budynku.

Już kilka dni po tym incydencie warszawscy i białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie podpalenia, jednak mężczyzna nie przyznał się do winy. Ze względu na obawę matactwa i ucieczki oraz wysokie zagrożenie karą został objęty aresztem tymczasowym.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

W Warszawie od 1 grudnia miało być nowe naliczanie opłat, które uderzy w portfele. RIO zakwestionowała sposób, wszystko się opóźniW Warszawie od 1 grudnia miało być nowe naliczanie opłat, które uderzy w portfele. RIO zakwestionowała sposób, wszystko się opóźniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Lekarze biją na alarm. Pojawiły się nowe powikłania po COVID-19
  2. Pijany kierowca i 18-letni diler zatrzymani na ulicy Puławskiej
  3. Mieszkańcy nie chcą budżetu obywatelskiego. Protestują przeciwko realizacji projektu, mają dobry powód
  4. Wiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał termin
  5. Warszawscy kierowcy czekali na zmiany od lat. W końcu prawo da im tę możliwość, będzie łatwiej
  6. Już niedługo wchodząc do kościoła mocno się zdziwimy? Jest apel ministra finansów, chodzi o płatność na tacę
  7. Jeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radości

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News