Gigantyczny pożar na Mazowszu, ogromne płomienie i gęsty dym. Płoną dwie hale magazynowe

Autor Julian Bakuła - 27 Października 2020
Pożar w Bożej Woli na MazowszuŹródło: Wawa Info

Około godziny 17 w miejscowości Boża Wola na Mazowszu wybuchł gigantyczny pożar. W gaszenie go zaangażowanych było 18 zastępów straży pożarnej. Spłonęły dwie hale magazynowe. Na miejscu oprócz straży pożarnej pracuje także policja. Trwa dogaszanie pożaru.

Pożar w Bożej Woli

We wtorek około godziny 17 w miejscowości Boża Wola (gmina Jabłonna, powiat legionowski) doszło do ogromnego pożaru. W gaszenie pożaru zaangażowanych zostało kilkanaście zastępów straży pożarnej.

- O godzinie 17:13 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze Zakładu Boża Wola przy ulicy Leśnej. Na miejscu jest 18 zastępów straży pożarnej. Pożar jest zlokalizowany, trwa dogaszenie. Nie ma żadnych osób poszkodowanych - relacjonuje mł. asp. Bartłomiej Trzaskoma z powiatowej straży pożarnej w Legionowie.

W Bożej Woli spłonęły dwie hale magazynowe

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru. - Spłonęły 2 hale magazynowe, jedna o powierzchni 1100 mkw, druga o 800 mkw. Na miejscu jest policja, trwa dogaszanie pożaru. To wszystko, co na ten moment wiadomo - informuje podkom. Justyna Stopińska z komendy powiatowej policji w Legionowie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News