wawainfo.pl
Pościg w Warszawie

wawainfo.pl

Pościg ulicami Warszawy. Kierowca pod wpływem alkoholu i narkotyków, pasażerką znana modelka

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

W niedzielę (14 lutego) na ulicach Warszawy doszło do pościgu za kierowcą, który postanowił uciec podczas policyjnej kontroli. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Pasażerką mercedesa, była znana z 2. edycji programu "

Pościg w Walentynki

Wszystko zaczęło się od rutynowej kontroli drogowej. Policjanci ze stołecznej policji na ulicy zatrzymali kierowcę mercedesa i zgodnie z procedurą poprosili go, by dmuchnął w alkomat.

Wtedy kierowca nagle ruszył. Zaskoczeni policjanci wsiedli w radiowóz i rozpoczęli pościg. Kierujący mercedesem uciekał ulicami: Żwirki i Wigury, Wawelską i aleją Niepodległości.

Kierowca zdołał dojechać aż w okolice Głównego Urzędu Statystycznego przy al. Niepodległości, gdzie zatrzymał się na betonowym murze. Po zderzeniu postanowił wznowić ucieczkę pieszo, jednak bardzo szybko został zatrzymany przez policjantów.

Jak podawały media, pasażerką mężczyzny była znana z 2. edycji programu "Hotel Paradise" modelka Julia S.

Znana modelka pasażerką

Te doniesienia potwierdziła menadżerka kobiety w rozmowie z portalem warszawawpigulce.pl. Powiadomiła jednocześnie, że Julia S. podczas tego zajścia była jedynie pasażerką samochodu znajomego, a kiedy ten rozpoczął ucieczkę, nakazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta - nie miała zamiaru brać udziału w pościgu.

Po zdarzeniu została przesłuchana przez funkcjonariuszy policji.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu i narkotyków

27-latek trafił na komendę, gdzie funkcjonariusze przeprowadzili czynności związane z zatrzymaniem. Okazało się, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu (miał ok. 1 promila), a także narkotyków.

Dodatkowo prowadził samochód, pomimo dwóch czynnych zakazów prowadzenia pojazdów. Już w poniedziałek Rejonowa Komenda Policji na Ochocie poinformowała, że trafił do policyjnego aresztu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Tragedia w Mławie: pies pogryzł 3-letnią dziewczynkę

  • Autobus zderzył się z samochodem na moście. Są ofiary

  • Wybuch gazu we wsi pod Warszawą. Ściana budynku runęła

źródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl,zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, serial i muzyka - uwielbia oglądać i słuchać, a może też mówić i pisać o nich całymi dniami. Fascynuje go życie w dużym mieście, dlatego lubi poznawać zalety i wady codziennej Warszawy. Kiedyś chciał zostać piłkarzem, następnie radiowcem, a teraz - pragnie jak najlepiej relacjonować czytelnikom to, co dzieje się w stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie

Czytaj więcej >
Szczepionka

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

Czytaj więcej >
Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Czytaj więcej >