wawainfo.pl > Wiadomości > Pościg ulicami Warszawy. Kierowca pod wpływem alkoholu i narkotyków, pasażerką znana modelka
Kamil Matuszak
Kamil Matuszak 19.03.2022 03:21

Pościg ulicami Warszawy. Kierowca pod wpływem alkoholu i narkotyków, pasażerką znana modelka

Pościg w Warszawie
wawainfo.pl

Pościg w Walentynki

Wszystko zaczęło się od rutynowej kontroli drogowej. Policjanci ze stołecznej policji na ulicy zatrzymali kierowcę mercedesa i zgodnie z procedurą poprosili go, by dmuchnął w alkomat.

Wtedy kierowca nagle ruszył. Zaskoczeni policjanci wsiedli w radiowóz i rozpoczęli pościg. Kierujący mercedesem uciekał ulicami: Żwirki i Wigury, Wawelską i aleją Niepodległości.

Kierowca zdołał dojechać aż w okolice Głównego Urzędu Statystycznego przy al. Niepodległości, gdzie zatrzymał się na betonowym murze. Po zderzeniu postanowił wznowić ucieczkę pieszo, jednak bardzo szybko został zatrzymany przez policjantów.

Jak podawały media, pasażerką mężczyzny była znana z 2. edycji programu "Hotel Paradise" modelka Julia S.

Znana modelka pasażerką

Te doniesienia potwierdziła menadżerka kobiety w rozmowie z portalem warszawawpigulce.pl. Powiadomiła jednocześnie, że Julia S. podczas tego zajścia była jedynie pasażerką samochodu znajomego, a kiedy ten rozpoczął ucieczkę, nakazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta - nie miała zamiaru brać udziału w pościgu.

Po zdarzeniu została przesłuchana przez funkcjonariuszy policji.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu i narkotyków

27-latek trafił na komendę, gdzie funkcjonariusze przeprowadzili czynności związane z zatrzymaniem. Okazało się, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu (miał ok. 1 promila), a także narkotyków.

Dodatkowo prowadził samochód, pomimo dwóch czynnych zakazów prowadzenia pojazdów. Już w poniedziałek Rejonowa Komenda Policji na Ochocie poinformowała, że trafił do policyjnego aresztu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl,zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl