wawainfo.pl > Dzielnice > Policjanci z Targówka udaremnili próbę samobójczą. Mężczyzna został odwieziony do szpitala
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Policjanci z Targówka udaremnili próbę samobójczą. Mężczyzna został odwieziony do szpitala

Targówek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Dzielnicowi z Targówka zapobiegli tragedii. Dziadek wezwał policję, zaniepokojony działaniami wnuczka, który zamknął się w łazience i powiedział, że nie chce już żyć. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, udało się go uratować.

Było o krok od tragedii. Mężczyzna został zawieziony do szpitala.

Dzielnicowi z Targówka zapobiegli tragedii. Dzięki nim mężczyzna przeżył

24 czerwca dzielnicowi z Targówka otrzymali telefon od wystraszonego dziadka. Jego wnuk przyszedł w odwiedziny, ale zachowywał się bardzo niepokojąco. W pewnym momencie wszedł do łazienki i się w niej zamknął.

W pomieszczeniu krzyczał, że chce odebrać sobie życie. Wystraszony 90-letni mężczyzna zadzwonił do policjantów i prosił o pomoc.

Na miejsce szybko przybyli dzielnicowi. Po wejściu do mieszkania od razu ruszyli do łazienki i, nie mogąc otworzyć drzwi, bez wahania je wyważyli.

W wannie leżał zakrwawiony wnuczek dzwoniącego mężczyzny. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali na miejsce karetkę. Ratownicy przejęli poszkodowanego i zabrali go do szpitala, gdzie zajęli się nim specjaliści.

Jeśli potrzebujesz pomocy - nie wahaj się i dzwoń!

Jeśli ty lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia potrzebuje pomocy, nie wahaj się i dzwoń pod numer 116 123 (telefon zaufania czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00, połączenia bezpłatne), (22) 621 35 37 (telefon zaufania), 600 070 717 (telefon interwencyjny), 22 484 88 01 (ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania, ruchome godziny funkcjonowania).

Jeśli masz mniej niż 18 lat i potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod numer 116 111, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Kryzys psychiczny może dotknąć każdego. W razie problemów nie wahaj się szukać pomocy i o nią poprosić.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane