wawainfo.pl > Dzielnice > Białołęka. Pożar siłowni Total Fitness, na miejsce ruszyła straż
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:28

Białołęka. Pożar siłowni Total Fitness, na miejsce ruszyła straż

Białołęka
wawainfo.pl

Białołęka. Chwilę po godzinie 20 wybuchł pożar siłowni Total Fitness. Na miejsce ruszyły zastępy straży pożarnej. Nad dzielnicą unoszą się kłęby dymu.

Do zdarzenia doszło 24 czerwca, na warszawskiej Białołęce, po godzinie 20:00. Przedstawiciel prasowy straży pożarnej, kapitan Wojciech Kapczyński wyjaśnił, że doszło do pożaru siłowni Total Fitness.

Białołęka. Pożar w siłowni Total Fitness

- Doszło do pożaru w pomieszczeniu poniżej poziomu gruntu. Pożar został zlokalizowany. Przed naszym przybyciem wszyscy użytkownicy lokalu byli ewakuowani - relacjonował w rozmowie z naszą redakcją.

W wyniku incydentu nikt nie odniósł obrażeń. Po godzinie 20:30 otrzymaliśmy informację o zlokalizowaniu i dogaszaniu pożaru.

- Trwa oddymianie budynku i dokładne sprawdzanie pomieszczeń. Zadymienie rozprzestrzeniło się na sporą powierzchnię obiektu - dodawał kapitan Kapczyński.

Na miejscu stawiły się cztery wozy strażackie. W zabezpieczaniu miejsca zdarzenia pomaga policja.

Jeden ze stałych bywalców siłowni podał, że do pożaru doszło w wyniku awarii sauny. Nie są to jednak potwierdzone doniesienia.

Obiekt będzie nieczynny do poniedziałku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: wawainfo.pl