wawainfo.pl > Mazowsze > Policjanci uratowali kobietę, która chciała odebrać sobie życie
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Policjanci uratowali kobietę, która chciała odebrać sobie życie

Nowy Dwór Mazowiecki
Thomas B. Pixabay

40-latka usiadła na barierce i czekała na nadjeżdżający pociąg. Poszukiwana chciała popełnić samobójstwo. Niespodziewanie dostrzegł ją patrol policji, który od razu ruszył z pomocą. W ostatniej chwili uratowano jej życie.

Informacji o zdarzeniu udzieliła podinspektor Elwira Kozłowska ze stołecznej policji. 22 września, w godzinach porannych bielańscy policjanci dostrzegli na wiadukcie kolejowym w Nowym Dworze Mazowieckim kobietę, siedzącą na barierce.

Policjanci uratowali kobietę, która chciała odebrać sobie życie

40-latka czekała na nadjeżdżający pociąg, by popełnić samobójstwo. - Policjanci nie wahając się ani chwili natychmiast zareagowali. [...] Ściągnęli kobietę z barierki w ostatniej chwili - podaje Kozłowska.

Służby zawiadomiły ratowników, którzy przetransportowali kobietę do szpitala. Decyzją lekarza poszkodowana została zabrana na konsultacje psychiatryczne. Co więcej, okazało się, że 40-latka była poszukiwana.

20 września bliscy zgłosili jej zaginięcie ciechanowskiej policji. - To już kolejny przykład szybkiego i profesjonalnego działania bielańskich policjantów, dzięki któremu nie doszło do tragedii i udało się uratować kolejne ludzkie życie - dodała Kozłowska.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Policja
Powiązane