wawainfo.pl > Wiadomości > Pobicie dwumiesięcznego dziecka na Bemowie. Policja zatrzymała jego matkę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:38

Pobicie dwumiesięcznego dziecka na Bemowie. Policja zatrzymała jego matkę

Na warszawskim Bemowie doszło do pobicia dwumiesięcznego dziecka
Andrzej Rembowski / Pixabay

Dramatyczne wiadomości z Bemowa. W jednym z tamtejszych mieszkań doszło do pobicia dwumiesięcznego dziecka. Czy koszmar dziecka trwał od chwili jego narodzin?

Policja podjęła działania w związku ze zgłoszeniem, że w jednym z mieszkań na Bemowie ofiarą przemocy ma być zaledwie dwumiesięczne dziecko.

W rozmowie z wawainfo.pl potwierdza to stołeczna policja. - Około godziny 14 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pobicia dwumiesięcznego dziecka - przekazuje Małgorzata Wersocka z warszawskiego zespołu prasowego policji.

Bemowo: pobicie dwumiesięcznego dziecka

W tej chwili jest jeszcze zbyt wcześnie by mówić o szczegółach sprawy. Policja oraz prokuratura działają na miejscu zdarzenia.

W wyniku pobicia dziecko odniosło obrażenia, które wymagały jego hospitalizacji. Karetką przewiezione zostało do jednego ze stołecznych szpitali.

Czy obrażenia zagrażają życiu dwumiesięcznego dziecka? Tego nie wiadomo, gdyż policja nie udziela w komentarza na temat jego stanu zdrowia.

Dokonano już pierwszego zatrzymania w tej sprawie

Małgorzata Wersocka w rozmowie z wawainfo.pl przyznaje, że policjanci zatrzymali w związku z pobiciem dwumiesięcznego dziecka jedną osobę.

- Do wyjaśnienia sprawy matka dziecka została zatrzymana - przekazuje stołeczny zespół prasowy. Przede wszystkim powodem jej zatrzymania jest przesłuchanie mające wyjaśnić, dlaczego dziecko zostało pobite.

Nie przekazano wiadomości na temat tego, czy w mieszkaniu w chwili zdarzenia znajdował się ktoś jeszcze. Nie wiadomo również, czy matka dwumiesięcznego dziecka była w chwili aresztowania trzeźwa.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające

W mieszkaniu na Bemowie działania prowadzą obecnie policjanci. Zbierają oni dowody i zapewne sprawdzają, czy dziecko było ofiarą przemocy domowej już wcześniej.

- To jest świeża sprawa, w tej chwili są prowadzone czynności - dodaje dla portalu wawainfo.pl Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego warszawskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: Unsplash.com/Flávia Gava

Powiązane