wawainfo.pl > Wiadomości > Pogrzeb 23-letniego Mateusza K. z Warszawy. Tłumy na ceremonii
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:38

Pogrzeb 23-letniego Mateusza K. z Warszawy. Tłumy na ceremonii

Mateusz
facebook.com

Pogrzeb 23-letniego Mateusza K. z Warszawy. Poruszająca uroczystość zgromadziła tłumy. Wcześniej poprowadzono specjalne modlitwy w intencji zmarłego. Reporterzy "Super Expressu" pokazali zdjęcia.

O sprawie Mateusza K. z Warszawy pisaliśmy jeszcze 24 czerwca. 23-latek zaginął 23 kwietnia. W godzinach nocnych widziano w okolicach Mostu Poniatowskiego.

Następnego dnia w okolicach mostu odkryto telefon komórkowy mężczyzny.

Pogrzeb 23-letniego Mateusza K.

Poszukiwania prowadzili funkcjonariusze z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Żmudne poszukiwania zakończono 2 czerwca. Na zwłoki natrafił mężczyzna jadący rowerem tuż przy samej Wiśle.

14 czerwca skontaktowaliśmy się z Katarzyną Skrzeczkowską. Przedstawicielka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga potwierdziła, że odnaleziono ciało zaginionego.

- Udało się potwierdzić tożsamość, ale nie stuprocentowo. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jest to jednak zaginiony Mateusz K. - podała.

Pogrzeb mężczyzny odbył się 26 czerwca. Uroczystą mszę w parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Jabłonnie poprzedziły modlitwy różańcowe w intencji zmarłego.

Nabożeństwo rozpoczęło się o godzinie 11:00. Na miejscu, jak relacjonuje "Super Express", stawiła się rodzina i bliscy oraz społeczność lokalna, zaangażowana w poszukiwania 23-latka.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: se.pl ; wawainfo.pl zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne: Piotr Molecki - East News