wawainfo.pl
Pogrzeb Mateusza K.

facebook.com

Już wkrótce odbędzie się ostatnie pożegnanie zaginionego Mateusza K. Znamy szczegóły

24 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Mateusz K., który zaginął w kwietniu w Warszawie, zostanie pochowany już w najbliższą sobotę (26 czerwca). Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Jabłonnie. Ciało 23-latka zostało odnalezione na początku miesiąca na brzegu Wisły.

Ostatnie pożegnanie

26 czerwca pochowany zostanie Mateusz K., 23-latek, którego zaginięcie wstrząsnęło mieszkańcami stolicy. Uroczysta msza pogrzebowa odbędzie się w parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Jabłonnie.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 11. Pół godziny wcześniej w kościele zorganizowana zostanie modlitwa różańcowa w intencji zmarłego.

23-letni Mateusz K. po raz ostatni widziany był 23 kwietnia w nocy nieopodal Mostu Poniatowskiego. W ciągu dnia wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Floriańskiej, by już nigdy do niego nie wrócić.

Następnego dnia przy Moście Świętokrzyskim odnaleziono telefon komórkowy należący do 23-latka. Zaginiony mężczyzna poszukiwany był przez funkcjonariuszy z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Piotr

Nagła śmierć młodego sportowca. Niedawno miał urodziny, właśnie poinformowali że nie żyje

CZYTAJ DALEJ

23-latek odnaleziony

W akcję poszukiwawczą zaangażował się również znany jasnowidz Krzysztof Jackowski. Rozrysował on mapę terenu, na którym powinien znajdować się zaginiony. Obejmowało ono okolice Mostu Świętokrzyskiego, gdzie w istocie wkrótce odnaleziono ciało.

Na zwłoki 2 czerwca natrafił mężczyzna jadący rowerem tuż obok rzeki. Ciało znajdujące się w stanie znacznego rozkładu znajdowało się w krzakach przy Wiśle.

Sprawą identyfikacji zwłok zajęła się Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. W rozmowie z Wawainfo prokurator Katarzyna Skrzeczkowska potwierdziła, że odnaleziony mężczyzna to najprawdopodobniej Mateusz K.

- Udało się potwierdzić tożsamość, ale nie stuprocentowo. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jest to jednak zaginiony Mateusz K. - wskazała 14 czerwca prokurator, powołując się na znaki szczególne, którymi charakteryzował się mężczyzna.

Niestety, potwierdziło się najgorsze. Tego samego dnia żona zaginionego zaświadczyła w swoich mediach społecznościowych, że jej mąż nie żyje.

Za datę zgonu 23-latka uznano dzień, w którym odnaleziono ciało znajdujące się nieopodal Mostu Świętokrzyskiego - 2 czerwca.

Redakcja Wawainfo pragnie złożyć najszczersze wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie Rodzinie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Płock. Świadek widział 14-latkę skaczącą z mostu, policja prowadzi czynności

  • Ogromne kłęby dymu nad Warszawą. Co się dzieje

  • Zmarł w listopadzie, dopiero teraz miał pogrzeb. Ostatnie pożegnanie Witolda Sadowego

Źródło: wawainfo.pl
Zdjęcie główne: facebook.com

Paweł SekmistrzAutor

Paweł Sekmistrz, redaktor Wawa Info.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Od kilkunastu dni nie wpuszczają do szkoły dwóch dziewczynek. Poszło o maseczki, rodzice mówią o terrorze

Czytaj więcej >

Mazowsze

Skrzeszew. Śmiertelny wypadek na DK62

Czytaj więcej >
policja.pl

Mazowsze

Sierpc. Pijany mężczyzna leżał na środku jezdni drogi krajowej nr 10

Czytaj więcej >

Mazowsze

Pomiechówek. Potrącenie pieszego

Czytaj więcej >

Mazowsze

Zderzenie dwóch aut pod Sochaczewem

Czytaj więcej >

Mazowsze

Legionowo. Samochód wbił się w dom. 80-latka myślała, że "wybuchł jej telewizor"

Czytaj więcej >