wawainfo.pl > Mazowsze > Już wkrótce odbędzie się ostatnie pożegnanie zaginionego Mateusza K. Znamy szczegóły
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:28

Już wkrótce odbędzie się ostatnie pożegnanie zaginionego Mateusza K. Znamy szczegóły

Pogrzeb Mateusza K.
facebook.com

Mateusz K., który zaginął w kwietniu w Warszawie, zostanie pochowany już w najbliższą sobotę (26 czerwca). Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Jabłonnie. Ciało 23-latka zostało odnalezione na początku miesiąca na brzegu Wisły.

Ostatnie pożegnanie

26 czerwca pochowany zostanie Mateusz K., 23-latek, którego zaginięcie wstrząsnęło mieszkańcami stolicy. Uroczysta msza pogrzebowa odbędzie się w parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Jabłonnie.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 11. Pół godziny wcześniej w kościele zorganizowana zostanie modlitwa różańcowa w intencji zmarłego.

23-letni Mateusz K. po raz ostatni widziany był 23 kwietnia w nocy nieopodal Mostu Poniatowskiego. W ciągu dnia wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Floriańskiej, by już nigdy do niego nie wrócić.

Następnego dnia przy Moście Świętokrzyskim odnaleziono telefon komórkowy należący do 23-latka. Zaginiony mężczyzna poszukiwany był przez funkcjonariuszy z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

23-latek odnaleziony

W akcję poszukiwawczą zaangażował się również znany jasnowidz Krzysztof Jackowski. Rozrysował on mapę terenu, na którym powinien znajdować się zaginiony. Obejmowało ono okolice Mostu Świętokrzyskiego, gdzie w istocie wkrótce odnaleziono ciało.

Na zwłoki 2 czerwca natrafił mężczyzna jadący rowerem tuż obok rzeki. Ciało znajdujące się w stanie znacznego rozkładu znajdowało się w krzakach przy Wiśle.

Sprawą identyfikacji zwłok zajęła się Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. W rozmowie z Wawainfo prokurator Katarzyna Skrzeczkowska potwierdziła, że odnaleziony mężczyzna to najprawdopodobniej Mateusz K.

- Udało się potwierdzić tożsamość, ale nie stuprocentowo. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jest to jednak zaginiony Mateusz K. - wskazała 14 czerwca prokurator, powołując się na znaki szczególne, którymi charakteryzował się mężczyzna.

Niestety, potwierdziło się najgorsze. Tego samego dnia żona zaginionego zaświadczyła w swoich mediach społecznościowych, że jej mąż nie żyje.

Za datę zgonu 23-latka uznano dzień, w którym odnaleziono ciało znajdujące się nieopodal Mostu Świętokrzyskiego - 2 czerwca.

Redakcja Wawainfo pragnie złożyć najszczersze wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie Rodzinie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: facebook.com

Powiązane