wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Po miesiącach służby rozbiły gang narkotykowy
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Po miesiącach służby rozbiły gang narkotykowy

Warszawa
materiały policyjne

Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało 10 osób podejrzanych o wprowadzanie do obrotu narkotyków. Kilkumiesięczna praca służb doprowadziła do zatrzymania dalszej redystrybucji środków odurzających na terenie Warszawy.

Jak podało CBŚP w komunikacie, w ubiegłym tygodniu, we wczesnych godzinach porannych kontrterroryści wkroczyli do kilku mieszkań w stolicy miejscowościach ościennych. Zatrzymano 10 osób, które miały wprowadzać do obrotu narkotyki.

Po wejściu do mieszkań przeprowadzono przeszukania ze wsparciem psów tropiących. Wykryto porcjowane substancje ukryte w obudowie gaśnicy i w różnych miejscach w piwnicach, najprawdopodobniej były przygotowane do sprzedaży.

Gang narkotykowy miał handlować amfetaminą, marihuaną, mefedronem oraz kokainą. Podejrzany o kierowanie grupą już wcześniej był karany za sprzedawanie substancji odurzających.

"10 podejrzanym przedstawiono zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu 10 osób zostało tymczasowo aresztowanych" - czytamy w komunikacie CBŚP.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Warszawa