wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Po miesiącach służby rozbiły gang narkotykowy. Na jaw wychodzą kolejne fakty
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Po miesiącach służby rozbiły gang narkotykowy. Na jaw wychodzą kolejne fakty

Warszawa
materiały policyjne

Centralne Biuro Śledcze Policji wraz z grupą kontrterrorystyczną zatrzymali 10 osób, prowadzących sprzedaż narkotyków na terenie Mazowsza. Lider gangu wydawał polecenia, przebywając w zakładzie karnym.

Trząsł miastem z więziennej celi

W ubiegłym tygodniu, we wczesnych godzinach porannych kontrterroryści wkroczyli do kilku mieszkań w stolicy miejscowościach ościennych. Zatrzymano 10 osób, które miały wprowadzać do obrotu narkotyki. Gang narkotykowy miał handlować amfetaminą, marihuaną, mefedronem oraz kokainą. 

Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", liderem gangu miał być skazany Dariusz B. Mężczyzna w zakładach karnych spędził łącznie 20 lat. Obecnie odsiaduje siedmioletni wyrok, jednak pomimo tego, prowadził działalność przestępczą na Mazowszu.

Pomagała mu partnerka

Pomocy w kierowaniu grupą miała udzielić mu jego partnerka, Magdalena R. "Wyborcza" ustaliła, że para miała kontaktować się telefonicznie. Możliwości kontaktu udziela się za dobre sprawowanie. Służby nie mogą podsłuchiwać rozmów.

- Nie podsłuchujemy ich rozmów, a to, o czym mogli rozmawiać między sobą, również ustalą śledczy- podał dla Gazety Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane