Pasażerka zasłabła w metrze. Akcja służb, pociągi na trasie skróconej

Autor Mateusz Dolak - 21 Kwietnia 2021
Źródło: East News, zdjęcie ilustracyjne

Utrudnienia w kursowaniu pierwszej linii metra. Pociągi nie jeździły pomiędzy stacjami plac Wilsona - Słodowiec. Wszystko z powodu incydentu w pociągu. Jak przekazała nam rzeczniczka metra, w składzie M1 zasłabła kobieta.

Metro nie kursuje

Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, z powodu zdarzenia na stacji metra Marymont występowały utrudnienia w kursowaniu linii metra M1.

Pociągi jeździły w dwóch pętlach. Od Kabat do placu Wilsona, oraz od stacji Słodowiec do pętli Młociny.

"Trwa uruchamianie autobusowej linii Z Za Metro" - podawał przed godziną 12 Zarząd Transportu Miejskiego.

Kobieta zasłabła w pociągu metra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pasażerka zasłabła w pociągu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Pojawił się też partol policji.

- Ruch na odcinku I linii metra był wstrzymany z powodu akcji ratunkowej. Podczas wyprowadzania kobiety z pociągu wstrzymaliśmy kursowanie składów - podsumowała Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne. Bilans tragedii na trasie S8Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne. Bilans tragedii na trasie S8Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News