wawainfo.pl

Facebook

Wiktoria leżała w starym magazynie wojskowym. Na pomoc było już za późno, nie żyje

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Zaginiona Wiktoria B.

Wiktoria B 11 kwietnia o godzinie 14.30 wyszła z mieszkania przy ulicy Adamieckiego. Rodzicom powiedziała, że jedzie spotkać się ze swoim chłopakiem. Planowali ognisko ze znajomymi. Okazało się jednak, że do spotkania nie doszło.

Wiktoria zniknęła. Kiedy na noc nie wróciła do domu, ojciec zadzwonił po policję. Rozpoczęły się poszukiwania. Informacja o zaginięciu Wiktorii szybko obiegła media, a zdjęcie zaginionej udostępniono kilka tysięcy razy na Facebooku.

W międzyczasie policja ustaliła, że telefon 19-latki ostatni raz logował się w sąsiadującej z Ursusem, dzielnicy Włochy. Było to w nocy z 11 na 12 kwietnia.

Ostatnie chwile przed śmiercią Wiktorii

Jak podaje "Super Express", nastolatka przed zaginięciem miała problemy. Gazeta opisuje, że rozmawiała o nich ze swoim chłopakiem - Kajetanem. On chciał, żeby wyprowadziła się z domu i zaczęła z nim wspólne życie. SE podaje, że w ostatniej rozmowie proponował jej spotkanie. "Mam plan na dzisiaj. I wydaje mi się, że ci się spodoba. Wiesz gdzie pójdziemy? Do tego fortu" - brzmiała wiadomość.

Kajetan miał pisać do niej również tuż po śmierci: "Daj znać, że żyjesz, jak masz na to ochotę".

Policja potwierdziła tragiczne wiadomości

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, w czwartek zakończyły się poszukiwania Wiktorii. Policja poinformowała, że jej ciało odnaleziono na terenie należącym do Agencji Mienia Wojskowego po godzinie 12. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 19-latkę odnalazła jej matka. Wiktoria leżała na ziemi, na szyi miała założoną pętlę.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: "Super Express", wawainfo.plzdjęcie główne: facebook

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszystko się nagrało. Sprzedawcy w sklepie nie wytrzymali, ludzie bili się o klapki
Czytaj więcej >

Wiadomości

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
Czytaj więcej >
Mateusz Dolak

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]