wawainfo.pl

Facebook

Wiktoria leżała w starym magazynie wojskowym. Na pomoc było już za późno, nie żyje

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Tragiczny finał poszukiwań 19-letniej Wiktorii B. Ciało nastolatki zostało odnalezione w starym magazynie wojskowym. Ratownicy nie mieli szans, by ją uratować. Na szyi Wiktorii znajdowała się pętla. Policja i rodzina poszukiwały jej od 11 kwietnia. Wtedy

Zaginiona Wiktoria B.

Wiktoria B 11 kwietnia o godzinie 14.30 wyszła z mieszkania przy ulicy Adamieckiego. Rodzicom powiedziała, że jedzie spotkać się ze swoim chłopakiem. Planowali ognisko ze znajomymi. Okazało się jednak, że do spotkania nie doszło.

Wiktoria zniknęła. Kiedy na noc nie wróciła do domu, ojciec zadzwonił po policję. Rozpoczęły się poszukiwania. Informacja o zaginięciu Wiktorii szybko obiegła media, a zdjęcie zaginionej udostępniono kilka tysięcy razy na Facebooku.

W międzyczasie policja ustaliła, że telefon 19-latki ostatni raz logował się w sąsiadującej z Ursusem, dzielnicy Włochy. Było to w nocy z 11 na 12 kwietnia.

Ostatnie chwile przed śmiercią Wiktorii

Jak podaje "Super Express", nastolatka przed zaginięciem miała problemy. Gazeta opisuje, że rozmawiała o nich ze swoim chłopakiem - Kajetanem. On chciał, żeby wyprowadziła się z domu i zaczęła z nim wspólne życie. SE podaje, że w ostatniej rozmowie proponował jej spotkanie. "Mam plan na dzisiaj. I wydaje mi się, że ci się spodoba. Wiesz gdzie pójdziemy? Do tego fortu" - brzmiała wiadomość.

Kajetan miał pisać do niej również tuż po śmierci: "Daj znać, że żyjesz, jak masz na to ochotę".

Policja potwierdziła tragiczne wiadomości

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, w czwartek zakończyły się poszukiwania Wiktorii. Policja poinformowała, że jej ciało odnaleziono na terenie należącym do Agencji Mienia Wojskowego po godzinie 12. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 19-latkę odnalazła jej matka. Wiktoria leżała na ziemi, na szyi miała założoną pętlę.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: "Super Express", wawainfo.plzdjęcie główne: facebook

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >