wawainfo.pl > Wiadomości > Wszedł do pokoju brata i zabrał jego rzeczy. Kiedy wszystko zaniósł do lombardu, zapukała do niego policja
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Wszedł do pokoju brata i zabrał jego rzeczy. Kiedy wszystko zaniósł do lombardu, zapukała do niego policja

Mężczyzna okradł własnego brata
pragapd.policja.waw.pl [zdjęcie wykadrowane]

Okradł własnego brata

Funkcjonariusze operacyjni z wydziału mienia Komendy Rejonowej Policji VII w Warszawie zatrzymali mężczyznę, który miał okraść swojego własnego brata we wspólnie zamieszkiwanym przez nich lokalu. 

Okradziony brat złożył w tej sprawie zawiadomienie na komendzie. Łupem złodzieja padł warty 1400 zł laptop. 

Policjanci szybko doszli do wniosku, że prawdopodobnym sprawcą kradzieży jest brat ofiary. 

21-latek zatrzymany

- Po wykonaniu kilku sprawdzeń funkcjonariusze zatrzymali 21-latka w mieszkaniu - relacjonuje nadkom. Joanna Węgrzyniak. Mężczyzna był zaskoczony interwencją policji.

- Kiedy zobaczył w drzwiach policjantów przyznał, że faktycznie okradł brata, ale nigdy nie spodziewał się, że z tego powodu zostanie zatrzymany - tłumaczy nadkom. Węgrzyniak.

Z ustaleń policji wynika, że po zabraniu bratu laptopa zatrzymany mężczyzna udał się do lombardu, gdzie sprzedał sprzęt za 400 zł.

Uzyskane w ten sposób pieniądze mężczyzna miał wydać na alkohol. Ukradziony sprzęt udało się odzyskać.

- Dochodzeniowcy z wydziału mienia, na podstawie materiałów sprawy, przedstawili 21-latkowi zarzuty kradzieży - kwituje nadkom. Węgrzyniak.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawawinfo.plZdjęcie główne: pragapd.policja.waw.pl [zdjęcie wykadrowane]

Tagi: kradzież
Powiązane