Zabójstwo w Pruszkowie. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

Autor Kamil Matuszak - 16 Lutego 2021
Policja na sygnaleŹródło: Piotr Molecki/East News

W ubiegły wtorek (9 lutego) w Pruszkowie doszło do zabójstwa. Mężczyzna zraniony ostrym narzędziem zmarł, pomimo reanimacji. Policja zatrzymała podejrzanego, który przebywał w pobliżu miejsca zbrodni i postawiła mu zarzut, ale ten nie przyznaje się do winy.

Zabójstwo w Pruszkowie

W Pruszkowie przy ulicy Broniewskiego doszło do ataku ostrym narzędziem. W wyniku czego zraniony został jeden mężczyzna, który zmarł, pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej służb medycznych.

Policja zatrzymała wówczas innego dwudziestokilkuletniego mężczyznę, który znajdował się wówczas w pobliżu zdarzenia.

We wtorek (9 lutego) pruszkowska policja otrzymała informację, że w jednym z mieszkań w mieście doszło do zranienia osoby ostrym narzędziem. Na miejsce oprócz mundurowych przyjechało także pogotowie ratunkowe, które rozpoczęło reanimację.

Łukasz B. z zarzutem zabójstwa

Niestety nie przyniosła ona skutku i mężczyzna zmarł. W tej sprawie został zatrzymany podejrzany, a prokuratura prowadziła śledztwo. Teraz wiemy, że 28-letni Łukasz B. usłyszał zarzut zabójstwa.

Zderzenie trzech samochodów w Warszawie. Sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzuZderzenie trzech samochodów w Warszawie. Sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzuCzytaj dalej

Nadal nie przyznaje się do zarzucanego czynu. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie o czyn z artykułu 148 paragraf jeden Kodeksu karnego. W toku postępowania zarzut zabójstwa usłyszał podejrzany Łukasz B. Złożył on wyjaśnienia, podczas których nie przyznał się do zbrodni.

W toku postępowania sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu. Postępowanie dowodowe nada trwa.

Strzelanina na Targówku

Pod koniec stycznia do niecodziennej sytuacji doszło na Targówku. Mężczyzna ukrywający się za niepłacenie alimentów otworzył ogień do funkcjonariuszy, gdy chcieli odwiedzić go w mieszkaniu. Okazało się, że w grudniu zamordował znajomego i nie chciał wpaść w ręce policji.

Nagie zwłoki we Włochach

W poniedziałek (15 lutego) policja poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo mężczyzny, którego roznegliżowane zwłoki znalazł kilka dni temu przechodzień spacerujący obok fortu Włochy. Funkcjonariusze po przeprowadzeniu śledztwa aresztowali 32-latka z Ukrainy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News