wawainfo.pl
Policja na sygnale

Piotr Molecki/East News

Zabójstwo w Pruszkowie. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

W ubiegły wtorek (9 lutego) w Pruszkowie doszło do zabójstwa. Mężczyzna zraniony ostrym narzędziem zmarł, pomimo reanimacji. Policja zatrzymała podejrzanego, który przebywał w pobliżu miejsca zbrodni i postawiła mu zarzut, ale ten nie przyzn

Zabójstwo w Pruszkowie

W Pruszkowie przy ulicy Broniewskiego doszło do ataku ostrym narzędziem. W wyniku czego zraniony został jeden mężczyzna, który zmarł, pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej służb medycznych.

Policja zatrzymała wówczas innego dwudziestokilkuletniego mężczyznę, który znajdował się wówczas w pobliżu zdarzenia.

We wtorek (9 lutego) pruszkowska policja otrzymała informację, że w jednym z mieszkań w mieście doszło do zranienia osoby ostrym narzędziem. Na miejsce oprócz mundurowych przyjechało także pogotowie ratunkowe, które rozpoczęło reanimację.

Łukasz B. z zarzutem zabójstwa

Niestety nie przyniosła ona skutku i mężczyzna zmarł. W tej sprawie został zatrzymany podejrzany, a prokuratura prowadziła śledztwo. Teraz wiemy, że 28-letni Łukasz B. usłyszał zarzut zabójstwa.

Nadal nie przyznaje się do zarzucanego czynu. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie o czyn z artykułu 148 paragraf jeden Kodeksu karnego. W toku postępowania zarzut zabójstwa usłyszał podejrzany Łukasz B. Złożył on wyjaśnienia, podczas których nie przyznał się do zbrodni.

W toku postępowania sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu. Postępowanie dowodowe nada trwa.

Strzelanina na Targówku

Pod koniec stycznia do niecodziennej sytuacji doszło na Targówku. Mężczyzna ukrywający się za niepłacenie alimentów otworzył ogień do funkcjonariuszy, gdy chcieli odwiedzić go w mieszkaniu. Okazało się, że w grudniu zamordował znajomego i nie chciał wpaść w ręce policji.

Nagie zwłoki we Włochach

W poniedziałek (15 lutego) policja poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo mężczyzny, którego roznegliżowane zwłoki znalazł kilka dni temu przechodzień spacerujący obok fortu Włochy. Funkcjonariusze po przeprowadzeniu śledztwa aresztowali 32-latka z Ukrainy. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >