wawainfo.pl > Wiadomości > Narkobiznes zatrzymany. Podejrzany próbował ukryć mefedron w toalecie
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Narkobiznes zatrzymany. Podejrzany próbował ukryć mefedron w toalecie

MACIEJ KULCZYNSKI/East News
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Policja zatrzymała dwóch dwudziestolatków podejrzanych o posiadanie narkotyków. W trakcie interwencji służb, mężczyźni próbowali ukryć mefedron w toalecie. Na próżno.

Policjanci z Łosic zatrzymali 23-latka, który był podejrzany o ukrywanie w domu znacznej ilości mefedronu. Mężczyzna zajmował się narkotykowym biznesem razem z 22-letnim kolegą.

Nie zdążyli ukryć

W trakcie przeszukiwania mieszkania policjanci, którym asystował pies tropiący, znaleźli marihuanę oraz mefedron przechowywany w woreczkach strunowych. Jak podają służby, funkcjonariusze podejrzewali, że w przeszukiwanym domu może znajdować się znacznie więcej nielegalnych substancji.

Doświadczone służby od razu wiedziały, gdzie szukać.

22-latek chcąc pozbyć się dowodów winy wyrzucił narkotyki do sedesu, lecz nie zdążył ich spuścić. Substancje zostały bez trudu wydobyte.

Jak wykazało badanie, było to ponad 85 gramów mefedronu.

- Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia – informuje mł.asp. Nina Zaniewicz w rozmowie z se.pl. - Obecnie prowadzimy czynności, które mają odpowiedzieć na pytanie czy zatrzymani maja na sumieniu tylko narkotyki – podaje policja w Łosicach.

Produkcja własna

Policja po przeszukaniu posesji znalazła dowody na to że, na strychu domu podejrzani wywarzali środki odurzające własnej produkcji. Na piętrze mieszkania znaleźli namiot służący do uprawy roślin oraz doniczki ze szczątkami konopi indyjskich.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną oraz pieniądze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, se.pl, KPP Łosice Zdjęcie główne: MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Powiązane