wawainfo.pl > Polecamy > Największe targi mody vintage w Polsce wracają. Już 12 czerwca rusza targ "Jestem Vintage"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Największe targi mody vintage w Polsce wracają. Już 12 czerwca rusza targ "Jestem Vintage"

Targ mody
Wawainfo.pl

Targ mody vintage i retro rusza już 12 czerwca. Do 13 czerwca włącznie aż 50 wystawców będzie prezentowało swoją twórczość w Elektrowni Powiśle. "Jestem Vintage" przyciągnie istne tłumy.

Targ mody "Jestem Vitange" odbywa się już od trzech lat. Nadejście lata zwiastuje kolejną edycję, która już spotkała się z niemałym zainteresowaniem. Na wydarzeniu stawią się kolekcjonerzy z całej Polski.

>

Targ mody vintage już 12 czerwca

Inicjatorzy przedsięwzięcia chcą skupić się nie na nowościach, a na tym, co już mamy. Targ jest także poświęcony środowisku. Organizatorzy zwracają uwagę, że branża modowa, zaraz po rafinerii, jest drugim najbardziej zanieczyszczającym środowisko przemysłem na świecie.

- Już w najbliższy weekend, wypełnimy Elektrownię Powiślę najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad - zapewnia organizatorka Izabela Miłosz.

>

- Na wszystkich zagorzałych fanów mody z drugiej ręki, ale także tych dopiero zaczynających swoją przygodę z kupowaniem ubrań z historią, designu z minionych lat, czekać będzie blisko 50 wystawców - dodaje.

W ofercie znajdzie się także strefa designu z porcelaną, rowerami, meblami, szkłem oraz książkami z antykwariatu.

W wydarzeniu udział weźmie między innymi Patrycja Nosal.

>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na W środku nocy wsiadł na rowerek. Stała się tragedia, nie żyje

Źródło: wawainfo.pl

Tagi: Warszawa
Powiązane