wawainfo.pl > Mazowsze > Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Alan Wysocki
Alan Wysocki 17.06.2022 02:02

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna

Mogielnica
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News

W Wężowcu, w gminie Mogielnica doszło do wypadku na budowie. Mężczyzna runął z dachu przechowalni. Na pomoc ruszyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, zabezpieczane przez Ochotniczą Straż Pożarną.

Jak udało nam się ustalić, 9 września, o godzinie 8:40 służby otrzymały zgłoszenie w sprawie wypadku na budowie w Wężowcu, w powiecie grójeckim. Na miejsce zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Tragedia w Wężowcu. Nie żyje budowniczy

Warszawawpigulce.pl relacjonuje, że do wypadku doszło podczas stawiania przechowalni. Z dachu konstrukcji spadł jeden z budowniczych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu lądowania śmigłowca. Cała akcja trwała do 10:30, gdy ranny został zabezpieczony przez medyków. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Poniżej publikujemy zdjęcia z interwencji, udostępnione przez Ochotniczą Straż Pożarną w Mogielnicy.

>
>
>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl zdjęcie główne: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News

Powiązane