Mąż znęcał się nad swoją żoną. Konieczna była interwencja policji

Autor Kuba Wieloch - 15 Kwietnia 2021
Źródło: East News zdjęcie ilustracyjne

Mieszkanka Rembertowa przeszła przez prawdziwy horror. Mąż wielokrotnie znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Policja zapobiegła potencjalnej tragedii

Żona przeszła przez piekło

Na warszawskim Rembertowie mogło dojść do tragedii. Kobieta zgłosiła się do dzielnicowego, po tym gdy otrzymała groźby śmiertelne od swojego męża.

Mężczyzna miał zakaz zbliżania się do swojej żony. Do dzielnicowego Rembertowa wielokrotnie wpływały zgłoszenia o przemocy domowej, której miała doznać kobieta.

Z ustaleń policji wynika, że 38-latek wielokrotnie znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją małżonką.

Ze względu na to policja wydała nakaz opuszczenia mieszkania dla mężczyzny i zakaz utrzymywania kontaktu ze swoją ofiarą.

Groził żonie i dzielnicowemu

Niestety podejrzany nie zamierzał odpuścić. Wraz z opuszczeniem mieszkania dla małżonki zaczął się kolejny rozdział domowego horroru.

Mężczyzna zaczął wysyłać kobiecie groźby pisemne. Przerażona kobieta zgłosiła się do komisariatu przy ulicy Plutonowych, w celu uzyskania pomocy i uwolnienia od oprawcy.

Funkcjonariusze policji bezzwłocznie rozpoczęli poszukiwania małżonka kobiety. Został on szybko zatrzymany i przewieziony na komendę.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, mężczyzna miał przy sobie dwa telefony, w których znaleziono materiały dowodowe. Mąż wysłał groźby pozbawienia życia swojej żonie oraz dzielnicowemu.

Nadkomisarz Joanna Węgrzyniak zaznacza, że zebrane materiały dowodowe stały się podstawą dla dwóch zarzutów dla podejrzanego - znęcania się oraz gróźb.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował tymczasowy areszt dla podejrzanego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News