wawainfo.pl > Wiadomości > "Boję się wyjść przed klatkę". Mieszkanki Mokotowa prześladowane przez ekshibicjonistę
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 03:20

"Boję się wyjść przed klatkę". Mieszkanki Mokotowa prześladowane przez ekshibicjonistę

Prześladowca
wawainfo

"Boję się wyjść ze przed klatkę"

Na Mokotowie w okolicach ulicy Sobieskiego krąży ekshibicjonista. Mężczyzna obnaża się publicznie, zaczepiając okolicznych mieszkańców.

Do opisywanego zdarzenia doszło 11 kwietnia około godziny 1:00.

Stałyśmy w kuchni, w której nie mamy zasłon. Usłyszałyśmy stuknięcie dobiegające z okolicy okna. Okazało się, że pod naszym oknem stał mężczyzna. Rzucił kamieniem w okno, by zwrócić naszą uwagę. Stał dosłownie kilka metrów od nas i onanizował się, wpatrując się w nas. - relacjonuje przerażona mieszkanka osiedla

Mieszkanki czują się prześladowane

Nie był to pierwszy przypadek, gdy ten mężczyzna prześladował mieszkanki. 

Ja już go widziałam po raz drugi. Pierwszy raz zobaczyłam go w Wielkanoc, będąc na spacerze z młodszą siostrą w okolicy. Już wtedy mnie śledził.

Szedł za nami w odległości kilku metrów na prostej drodze, nawet nie miałyśmy gdzie się schronić. Starałyśmy się jak najszybciej dojść do domu i zamknąć za sobą drzwi. - dodaje prześladowana córka Pani Ewy

Ze względu na zajście, kobiety opisujące sprawę, czują się wciąż zagrożone.

Nie czuję się bezpiecznie. Mamy ogródek przynależący do naszego mieszkania. Pracuję w nocy, chciałabym się przewietrzyć, ale boję się tam wyjść. Nie mam pewności, czy ten mężczyzna mnie zaraz nie zajdzie, albo zrobi mi krzywdę. Przed klatkę schodową bym w nocy nie wyszła, to jest po prostu przerażające.  - dodaje.

Sprawę zgłoszono na policję

Mieszkanki zgłosiły sprawę na policję i rozgłosiły sytuację na forum sąsiedzkim. Od tego czasu nie zauważyły obecności podejrzanego mężczyzny, aczkolwiek nadal boją się wychodzić w nocy poza mieszkanie.

Ten mężczyzna wpatrywał się w nas z przyrodzeniem na wierzchu przez prawie 30 minut. Trwało to do momentu, aż nie przyjechała policja. Wtedy też uciekł, spłoszony światłami radiowozu.

Policja zasugerowała nam zgaszenie świateł i zgłoszenie sprawy do dzielnicowego, co też zrobimy. -  relacjonuje przerażona mieszkanka.

Mężczyzna miał na sobie czarną kurtkę bomberkę, ciemny kaptur, niebieskie jeansy oraz białą maseczkę. Przestraszone mieszkanki liczą na szybką i sprawną interwencję policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi: Warszawa
Powiązane