wawainfo.pl > Mazowsze > Wyczółki. Tragiczny wypadek, jedna osoba nie żyje
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Wyczółki. Tragiczny wypadek, jedna osoba nie żyje

Wyczólki dachowanie
OSP Mordy

Tragiczny wypadek w miejscowości Wyczółki na drodze wojewódzkiej nr 698. Jak wynika z wstępnych ustaleń - samochód podczas zakrętu wypadł z drogi i dachował. Autem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich zginęła na miejscu, druga z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Samochodem podróżowały dwie osoby. Kobieta, pasażer zginęła na miejscu. - Kierowca, 27-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala - poinformowała w rozmowie z Tygodnikiem Siedleckim oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, nadkom. Agnieszka Świerczewska.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód na łuku jezdni wyrzuciło z drogi. Osoba nim podróżująca, prawdopodobnie wypadła z pojazdu podczas dachowania. Została znaleziona w odległości około 40 metrów od auta. Nie żyła - dodał w rozmowie z siedleckim portalem, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, mł. bryg. Paweł Kulicki.

Do zdarzenia zostały zadysponowane jednostki JRG 1 Sieldce, OSP Mordy, Policji oraz Ratownictwa Medycznego.

O zdarzeniu poinformowali także na swoim facebookowym profilu strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mordach. Jak informują do zdarzenia zostali dysponowani o godzinie 7.25 w czwartek rano.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, "Tygodnik Siedlecki"

Powiązane