wawainfo.pl > Ulice > Samochody przygniecione gałęziami. Wiatr daje się warszawiakom we znaki
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 19.03.2022 03:34

Samochody przygniecione gałęziami. Wiatr daje się warszawiakom we znaki

wawa
Wawainfo.pl

Wiatr coraz mocniej daje się we znaki mieszkańcom Warszawy. Jak donosi nasz reporter, w okolicach placu Zbawiciela gałęzie drzew runęły na samochody. Uszkodzeniu ulec mogły dwa pojazdy.

Od wczoraj informujemy o trudnej sytuacji pogodowej nad Warszawą. Stolica znalazła się w obszarze żółtego alertu IMGW, ostrzegającego przed bardzo silnym wiatrem.

Samochody przygniecione gałęziami

Jak opisywaliśmy, w mieście doszło już między innymi do przewrócenia drzew, płotów, czy znaków drogowych. Tym razem nasz reporter donosi o przygnieceniu samochodów przez ogromne gałęzie.

Sytuacja ma miejsce w okolicach placu Zbawiciela, gdzie pod przewróconymi drzewami znalazły się dwa samochody. Zapewne sytuacją wkrótce będą musieli zająć się strażacy. Właściciele pojazdów bez wątpienia samodzielnie nie uporają się bowiem ze zdjęciem zalegających gałęzi.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z miejsca zdarzenia:

>
>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Wawainfo.pl