wawainfo.pl > Ulice > Kolizja przy rondzie Czterdziestolatka. Zderzenie aż czterech pojazdów
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Kolizja przy rondzie Czterdziestolatka. Zderzenie aż czterech pojazdów

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tuż przed rondem Czterdziestolatka zderzyły się cztery samochody. Po godzinie 10:20 na drodze wystąpiły poważne utrudnienia. Na miejsce ruszyła policja i ratownicy, którzy przetransportowali jednego rannego do szpitala.

Do zdarzenia doszło 10 września przy alejach Jerozolimskich tuż przed rondem Czterdziestolatka w kierunku mostu Poniatowskiego. W kolizji uczestniczyły cztery samochody osobowe.

Kolizja przy rondzie Czterdziestolatka. Zderzyły się cztery pojazdy

- Odnotowaliśmy zgłoszenie o godzinie 10:25 o zderzeniu czterech pojazdów. Policjanci na miejscu zastali uczestników kierujących pojazdami: Skoda, Opel, Nissan i Fiat - poinformowała Marta Gierlicka ze stołecznej policji.

Wszyscy kierowcy zostali przebadani alkomatem, jednak w ich organizmach nie wykryto obecności alkoholu. - Jeden z kierowców został ranny i przetransportowany na dalsze badania do szpitala - dodała.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Powiązane