Kacperek wykorzystał nieuwagę rodziców. Nagle zniknął z posesji, wziął rowerek i pojechał w kierunku centrum

Autor Mateusz Dolak - 22 Kwietnia 2021
Źródło: East News, zdjęcie ilustracyjne

4-letni Kacperek uciekł rodzicom i wybrał się na przejażdżkę po Piasecznie. Chłopiec wykorzystał nieuwagę opiekunów i odjechał na swoim rowerku.

Kacperek uciekł z domu

O sprawie poinformował rzecznik policji z Piaseczna.

W środę dyżurny otrzymał zgłoszenie, że mały chłopiec na biegowym rowerku przejeżdża przez centrum miasta. Zgłaszający byli pewni, że nie ma z nim opiekunów i poprosili o natychmiastową pomoc.

Chłopcu groziło duże niebezpieczeństwo, ponieważ dookoła jeździły rozpędzone samochody.

Policjanci bardzo szybko przyjechali do centrum i odnaleźli chłopca. Na szczęście nic mu się nie stało. Był cały i zdrowy. - Funkcjonariusze zaopiekowali się Kacperkiem. Chłopiec jednak nie potrafił podać policjantom swojego miejsca zamieszkania - wyjaśnił Jarosław Sawicki z komendy w Piasecznie.

Mężczyzna odciął sobie palce pilarką tarczową. W domu został kciuk mężczyzny, żona nie miała samochoduMężczyzna odciął sobie palce pilarką tarczową. W domu został kciuk mężczyzny, żona nie miała samochoduCzytaj dalej

Poszukiwania Kacperka

W tym samym czasie, rodzice chłopca rozpoczęli jego poszukiwania. Kacperek oddalił się wykorzystując ich nieuwagę.

Kiedy funkcjonariusze przywieźli 4-latka na komendę, dzielnicowy odebrał telefon od mamy chłopca.

- Zrozpaczona kobieta poinformowała, że jej 4-letni synek wykorzystał chwilową nieuwagę i wyjechał swoim rowerkiem z terenu posesji, a prowadzone przez rodzinę poszukiwania nie przyniosły rezultatu - powiedział Sawicki.

Kiedy usłyszała, że synek jest cały i bezpieczny, nie mogła ukryć radości. Rodzice natychmiast przyjechali po swoje dziecko, a Kacperek stwierdził, że przymierza się, by wstąpić w szeregi policji.

- Kacprowi życzymy wszystkiego najlepszego, a do rodziców i opiekunów apelujemy o zwiększenie czujności nad swoimi pociechami - podsumował rzecznik z Piaseczna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News