wawainfo.pl > Mazowsze > Nie żyją dwie osoby. Tragiczny wypadek na "siódemce", droga zablokowana
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:27

Nie żyją dwie osoby. Tragiczny wypadek na "siódemce", droga zablokowana

Wypadek
OSP KSRG Glinojeck / Facebook.com/ospglinojeck

W środę na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Nie żyją dwie osoby. Droga jest zablokowana.

Jak podaje GDDKiA, do wypadku doszło o godzinie 10:58 na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlacheckim pomiędzy Glinojeckiem a Płońskiem.

Samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Zginęły dwie osoby.

Droga jest zablokowana, a kierowcy muszą korzystać z objazdów drogami krajowymi nr 50 i 60.

Według GDDKiA utrudnienia mogą potrwać jeszcze około 2 godzin.

- Do wypadku doszło na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 7, na miejscu trwają oględziny policji i prokuratury - mówi w rozmowie z Wawa Info podkom. Bożena Kuklak z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

- Na tę chwilę mamy dwie ofiary śmiertelne, dwóch mężczyzn w wieku lat 20 i 49, którzy podróżowali pojazdem marki Renault Scenic w kierunku Gdańska - tłumaczy podkom. Kuklak.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia ratunkowego interweniowała także straż pożarna.

- Zabezpieczano miejsce zdarzenia, ewakuowane zostały dwie osoby zakleszczone w pojeździe osobowym. U obu osób nie stwierdzono czynności życiowych, wobec czego pojęto reanimację krążeniowo-oddechową, jednak po przekazaniu ich ratownikom medycznym stwierdzono zgon. Na miejscu lądował także śmigłowiec LPR - mówi w rozmowie z Wawa Info mł.​kpt. Damian Kołpaczyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na W środku nocy wsiadł na rowerek. Stała się tragedia, nie żyje

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: OSP KSRG Glinojeck / Facebook.com/ospglinojeck

Powiązane