wawainfo.pl > Dzielnice > Deweloper ukarał mieszkańców. Próbowali zablokować budowę
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Deweloper ukarał mieszkańców. Próbowali zablokować budowę

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News

Mieszkańcy ulicy Kruczej próbowali zablokować budowę najnowszej inwestycji. Deweloper, który chciał wybudować luksusowe apartamentowce, zemścił się na lokalnej społeczności. Zaspawał bramę wjazdową i zlikwidował furtkę.

Sprawę mieszkańców ulicy Kruczej nagłośniła "Gazeta Wyborcza". Deweloper zaplanował budowę dwuczęściowego apartamentowca o wysokości od czterech do ośmiu pięter. Dzięki skardze oburzonej społeczności, deweloper musi poprawić projekt inwestycji, realizowanej na podwórku.

Deweloper ukarał mieszkańców. Próbowali zablokować budowle

W ramach zemsty, postanowił utrudnić sąsiadom podróż po osiedlu. Zaspawanie bramy wjazdowej i likwidacja furtki znacznie utrudnia lokatorom dostęp do budynku.

- Deweloper nie miał żadnego powodu, żeby likwidować nam furtkę i utrudniać mieszkańcom dostęp do budynku. Z wyjątkiem chęci "ukarania" naszej wspólnoty - komentowała dla "Wyborczej" Monika Rendzner.

Jak podaje mieszkanka bloku, prezes wspólnoty już wcześniej miał odgrażać się sąsiadom. - Na pierwszym i zdaje się jedynym spotkaniu z prezesem naszej wspólnoty rzucił: "Jak państwo będziecie protestować, to wam utrudnimy dostęp do budynku - dodawała.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane