wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Darmowe bilety miesięczne od ZTM. Wciąż można wziąć udział w akcji
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:33

Darmowe bilety miesięczne od ZTM. Wciąż można wziąć udział w akcji

Piotr Molecki/East News
Piotr Molecki/East News (zdjęcie ilustracyjne)

ZTM przygotował ciekawą akcję promującą komunikację miejską. Warszawiacy mogą otrzymać od ZTM darmowe bilety miesięczne. Konkurs rozpoczął się 16 września i będzie trwał do 31 października. Pierwszy etap akcji już się zakończył. Drugi wystartuje 18 października.

Darmowe bilety miesięczne od ZTM

Osoby, które brały udział w pierwszym etapie konkursu musieli wykazać zakodowany i aktywny bilet miesięczny, zakupiony nie wcześniej niż 1 września. Jeżeli chodzi o drugi etap, w którym wciąż można wziąć udział, to konieczne będzie wykazanie biletu długookresowego, aktywowanego nie wcześniej niż 1 października.

Wszystkie osoby, którą chcą wziąć udział w akcji, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl. Konieczne jest podanie 11-cyfrowego numery karty miejskiej.

Co ważne, jedno zgłoszenie przypada na jednego uczestnika. Codziennie między godziną 9:00 a 23:59 rusza proces rejestracji kart. O zwycięzcy decyduje zasada "Kto pierwszy, ten lepszy". Do zgarnięcia jest co najmniej 315 biletów 30-dniowych. 

Szczęśliwi zwycięzcy otrzymają bilety ważne w strefie pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej w zależności od typu biletu, jaki jest obecnie zakodowany na Karcie. Po odbiór nagrody należy zgłosić się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów wraz z Kartą wskazaną podczas rejestracji.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: bilety ztm ZTM