wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Darmowe bilety miesięczne od WTP. Rusza kolejny etap akcji
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 17.06.2022 02:02

Darmowe bilety miesięczne od WTP. Rusza kolejny etap akcji

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Warszawski Transport Publiczny przygotował dla warszawiaków bardzo przyjemną niespodziankę. W poniedziałek 18 października startuje II etap konkursu “Jesienne biletobranie”. W ramach akcji WTP rozda co najmniej 315 biletów 30-dniowych. 

Darmowe bilety od WTP. Co trzeba zrobić, aby je wygrać?

Druga część hitowej akcji WTP potrwa od 18 do 31 października 2021 r. Regulamin przewiduje, że do II etapu mogą przystąpić osoby, które na swojej Spersonalizowanej Warszawskiej Karcie Miejskiej lub innym nośniku mają zakodowany i aktywowany bilet kupiony nie wcześniej niż 1 października 2021 r.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej do tego stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl i podając 11-cyfrowy numer swojej Karty. WTP zwraca uwagę, że każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia w czasie trwania całego Konkursu (dwóch etapów) tj. od 16 września do 31 października 2021 r.

Bądźcie czujni, ponieważ WTP codziennie o 09:00 na stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl informuje o godzinie rozpoczęcia rejestracji Kart w danym dniu. Rejestracja Kart startuje w różnych godzinach i porach dnia, jednak zawsze kończy o godzinie 23:59. W konkursie obowiązuje zasada “Kto pierwszy, ten lepszy”. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

W konkursie można wygrać bilety 30-dniowe normalne lub ulgowe. Wszyscy zwycięzcy otrzymają bilety ważne w strefie pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej w zależności od typu biletu, jaki jest obecnie zakodowany na Karcie. Po odbiór nagrody należy zgłosić się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów wraz z Kartą wskazaną podczas rejestracji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: WTP

Tagi: WTP
Powiązane