wawainfo.pl > Mazowsze > Cztery auta rozbite, jedno na boku. Droga zablokowana, na miejscu akcja pogotowia i policji
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Cztery auta rozbite, jedno na boku. Droga zablokowana, na miejscu akcja pogotowia i policji

W czwartek w Nowym Jankowie w pobliżu Wołomina doszło do poważnego wypadku.
Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin / Facebook.com/ospwolomin

Wypadek w Nowym Jankowie

Do wypadku na trasie nr 625 w Nowym Jankowie nieopodal Wołomina doszło w czwartek na chwilę przed południem.

- O godzinie 11:50 otrzymaliśmy zgłoszenie. Na miejsce pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy do chwili obecnej wykonują tam czynności - mówił w rozmowie z Wawa Info około godziny 14:20 asp. szt. Tomasz Sitek z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

- Trwają utrudnienia w ruchu, ponieważ są tam wykonywane czynności z udziałem technika. Utrudnienia potrwają jeszcze przynajmniej pół godziny do 40 minut - relacjonował asp. szt. Sitek.

Jedna poszkodowana osoba

- Według wstępnych informacji prawdopodobnie kierujący samochodem mercedes 33-latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania innych pojazdów stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Peugeot - tłumaczy asp. szt. Sitek.

Kierowca mercedesa miał następni uderzyć w samochód dostawczy marki Iveco, który przewrócił się na bok. Fragmenty samochodu uszkodziły także czwarty pojazd marki Dodge.

Jedyną osobą poszkodowaną w wypadku jest kierująca peugeotem, która trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowała także straż pożarna.

- Jedna osoba poszkodowana została zabrana przez karetkę. Strażacy zabezpieczali teren, odłączyli akumulatory, a teraz nastąpi sprzątanie płynów eksploatacyjncyh z jezdni z wykorzystaniem sorbentu. Ruch odbywa się wahadłowo jednym pasem - relacjonował około godziny 14:30 st. bryg. Wiesław Drosio z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie.

???? Wyjazd alarmowy???? 11.53???? 13.05.2021r.???? Wypadek???? Nowy Janków???? JRG PSP WOŁOMIN 681M21???? JRG PSP WOŁOMIN 681M92???? OSP WOŁOMIN 689M65???? OSP Radzymin 689M49???? Pogotowie ratunkowe x2???? Policja

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin Czwartek, 13 maja 2021

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin / Facebook.com/ospwolomin

Tagi: Warszawa
Powiązane