wawainfo.pl > Rozrywka > Coca Cola wydała oświadczenie ws. Beaty K
Alan Wysocki
Alan Wysocki 18.06.2022 02:02

Coca Cola wydała oświadczenie ws. Beaty K

Mokotów
TRICOLORS/East News

Coca Cola wydała oświadczenie w sprawie gwiazdy zespołu Bajm. Wielki koncern stanowczo potępił nocną podróż artystki i podkreślił, że już w lipcu zakończył z nią współpracę. "Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu" - zaznaczają dla Interii.

Biuro prasowe firmy Coca Cola wysłało Interii oświadczenie w sprawie dalszej współpracy z Beatą K. "Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu 2021 roku" - zaznacza koncern.

Coca Cola potępia działanie Beaty K.

"Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych" - dodawali, jednoznacznie potępiając prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanie wokalistki miało miejsce 1 września około godziny 20:00. 26-letni kierowca zajechał gwieździe drogę na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Batorego.

- 26-letni kierowca Volkswagena razem z partnerską zauważyli, jak ulicą Puławską, od Piaseczna w kierunku centrum, jedzie samochód, poruszający się dwoma pasami - poinformował nas rzecznik mokotowskiej policji, Robert Koniuszy.

Artystka została kilkukrotnie przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Alkomat wykrył dwa promile we krwi. Następnego dnia Beata K. usłyszała zarzut jechania w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Beata K usłyszała zarzuty, przyznała się do winy i nie składała wyjaśnień - dodawał Koniuszy. Wokalistka wydała już oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosiła fanów. "Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa" - zapewniała za pośrednictwem Instagrama.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, interia.pl zdjęcie główne: TRICOLORS/East News

Tagi: Mokotów
Powiązane