wawainfo.pl

TRICOLORS/East News

Coca Cola wydała oświadczenie ws. Beaty K

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Coca Cola wydała oświadczenie w sprawie gwiazdy zespołu Bajm. Wielki koncern stanowczo potępił nocną podróż artystki i podkreślił, że już w lipcu zakończył z nią współpracę. "Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu" - zaznaczają dla Interii.

Biuro prasowe firmy Coca Cola wysłało Interii oświadczenie w sprawie dalszej współpracy z Beatą K. "Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu 2021 roku" - zaznacza koncern.

Coca Cola potępia działanie Beaty K.

"Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych" - dodawali, jednoznacznie potępiając prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanie wokalistki miało miejsce 1 września około godziny 20:00. 26-letni kierowca zajechał gwieździe drogę na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Batorego .

- 26-letni kierowca Volkswagena razem z partnerską zauważyli, jak ulicą Puławską, od Piaseczna w kierunku centrum, jedzie samochód, poruszający się dwoma pasami - poinformował nas rzecznik mokotowskiej policji, Robert Koniuszy.

Artystka została kilkukrotnie przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Alkomat wykrył dwa promile we krwi. Następnego dnia Beata K. usłyszała zarzut jechania w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Beata K usłyszała zarzuty, przyznała się do winy i nie składała wyjaśnień - dodawał Koniuszy. Wokalistka wydała już oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosiła fanów . "Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa" - zapewniała za pośrednictwem Instagrama.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, interia.pl zdjęcie główne: TRICOLORS/East News

Tagi:

Podobne artykuły

Rozrywka

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Czytaj więcej >

Rozrywka

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Czytaj więcej >

Rozrywka

Za opalanie się na balkonie grozić może kara 1500 zł. Sprawdź, jak uniknąć "zgorszenia" sąsiadów
Czytaj więcej >

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 
Czytaj więcej >

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę
Czytaj więcej >

Rozrywka

Dzień Dziecka na Polu Mokotowskim - rodzinna zabawa z LEGO
Czytaj więcej >
Alan Wysocki

Alan Wysocki

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]