wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Widział jadącą Beatę K. Od razu zajechał jej drogę
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Widział jadącą Beatę K. Od razu zajechał jej drogę

Mokotów
Zdjęcie ilustracyjne TRICOLORS/East News

W zatrzymaniu Beaty K. pomógł 26-letni kierowca volkswagena. Świadek zdarzenia powiadomił o sprawie policję, a następnie zajechał drogę wokalistce. Na własne oczy widział, jak odbijała się od krawężnika.

1 września około godziny 20:00 doszło do zatrzymania Beaty K. na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Batorego. Członkini zespołu Bajm została ujęta przez śledzącego ją świadka.

- 26-letni kierowca Volkswagena razem z partnerską zauważyli, jak ulicą Puławską, od Piaseczna w kierunku centrum, jedzie samochód, poruszający się dwoma pasami - poinformował nas rzecznik mokotowskiej policji, Robert Koniuszy.

Na własne oczy widział jazdę Beaty K.

Robert Koniuszy powiedział, że funkcjonariusze po przybyciu na miejsce od razu zabrali gwieździe prawo jazdy. Wykonano badanie alkomatem. - Okazało się, że kobieta ma dwa promile alkoholu we krwi. Badanie wykonano kilkukrotnie, a także zatrzymano prawo jazdy - relacjonował.

Zeznania złożył także 26-latek. Z jego relacji wiadomo, że wokalistka miała gwałtownie wjeżdżać na krawężniki. Miała odbijać się od nich, by ponownie jechać dwoma pasami ruchu. Mężczyzna wraz z 21-letnią partnerką zajechali jej drogę na skrzyżowaniu. Dopiero wtedy do akcji wkroczyła policja. Przesłuchanie odbyło się w czwartek o godzinie 11:00. Gwiazda usłyszała zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

- W Komendzie Rejonowej Policji Warszawa Mokotów Beata K usłyszała zarzuty, przyznała się do winy i nie składała wyjaśnień - podał Koniuszy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne TRICOLORS/East News

Tagi: Mokotów
Powiązane