Kiedy będzie poluzowanie obostrzeń? Są nieoficjalne informacje

Autor Mateusz Dolak - 12 Kwietnia 2021
Źródło: WawaINFO materiały własne

W tym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa Ministra Zdrowia w sprawie obostrzeń wprowadzonych w związku z III falą pandemii koronawirusa w Polsce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rząd nie przekaże dobrych wiadomości, a lista obostrzeń, które zostaną poluzowane będzie bardzo krótka.

Kiedy koniec obostrzeń?

Nieoficjalne doniesienia przekazał portal money.pl.

Jak ustalili dziennikarze tego portalu, większość obostrzeń może zostać utrzymana na dodatkowe dwa tygodnie i czas majówki.

Prawdopodobne jest, że rząd zniesie część restrykcji, ale będzie to jedynie otwarcie żłobków, przedszkoli oraz powrót uczniów klas I-III do szkół. Możliwe, że i w tym przypadku wprowadzona zostanie regionalizacja.

Wszystko oczywiście zależy od jednego warunku - liczby osób hospitalizowanych, oraz liczby nowych wykrytych przypadków zachorowań na COVID19.

Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Możliwe, że najnowsze informacje poznamy już w środę. Na ten dzień wstępnie została zaplanowana konferencja obostrzeniowa. Odbędzie się ona tuż po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Policja szuka świadków w sprawie przekroczenia prędkości. Chodzi o Kubę Wojewódzkiego?Policja szuka świadków w sprawie przekroczenia prędkości. Chodzi o Kubę Wojewódzkiego?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, money.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News