wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Beata K. zatrzymana przez policję. Miała dwa promile
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Beata K. zatrzymana przez policję. Miała dwa promile

Mokotów
Zdjęcie ilustracyjne TRICOLORS/East News

Beata P. znana jako Beata K. została zatrzymana przez policję. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. U gwiazdy wykryto aż 2 promile. Wokalistka straciła prawo jazdy, a prokuratura już szykuje zarzuty.

- Wczoraj około godziny 20:00 na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Batorego policjanci zatrzymali kierującą BMW w stanie nietrzeźwości - podał nam rzecznik mokotowskiej polijci, Robert Koniuszy.

Beata P. zatrzymana przez policję. Miała dwa promile we krwi

Jak ustaliliśmy, zgłoszenie złożył inny kierowca, który był świadkiem zdarzenia. - 26-letni kierowca Volkswagena razem z partnerską zauważyli, jak ulicą Puławską, od Piaseczna w kierunku centrum, jedzie samochód, poruszający się dwoma pasami - dodał funkcjonariusz.

Kierująca pojazdem miała wjeżdżać gwałtownie na krawężniki, odbijać się od nich, by ponownie zająć pas ruchu. Gwieździe zajechano drogę na skrzyżowaniu.

- Okazało się, że kobieta ma dwa promile alkoholu we krwi. Badanie wykonano kilkukrotnie, a także zatrzymano prawo jazdy - relacjonował.

Obecnie Beata P. została wezwana na przesłuchanie. O treści zarzutów będzie decydowała Prokuratura Rejonowa na Mokotowie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne TRICOLORS/East News

Powiązane