wawainfo.pl > Wiadomości > Trwają poszukiwania nożownika z Arkadii. Nowe informacje wskazują na to, że napastnik nie pochodził z Polski
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:29

Trwają poszukiwania nożownika z Arkadii. Nowe informacje wskazują na to, że napastnik nie pochodził z Polski

Arkadia
wawainfo.pl

Policja poszukuje nożownika, który w sobotę wieczorem zaatakował dwie osoby w centrum handlowym Arkadia. Z informacji podanych przez policję wynika, że zarówno napastnik jak i jego ofiary są obcokrajowcami.

Nożownik w Arkadii

Do zdarzenia doszło 17 lipca po godz. 19 w centrum handlowym Westfield Arkadia. W części wspólnej budynku nieoczekiwanie rozpoczęła się bójka, w której udział wzięło trzech mężczyzn.

Jeden z nich miał przy sobie nóż, którym atakował swoich przeciwników. Nim zjawiła się ochrona, a następnie policja, mężczyzna zdążył uciec z miejsca zdarzenia.

Pozostałe dwie osoby - jedna z ranami pośladka, a druga z obrażeniami głowy, zostały przewiezione do szpitala.

Kim jest napastnik?

Policja rozpoczęła obławę w celu odnalezienia mężczyzny, któremu udało się zbiec. Z wiadomości przekazanych przez służby wynika, że wszystkie trzy osoby biorące udział w bójce to obcokrajowcy.

Wyborcza.pl dotarła do nieoficjalnych informacji, wskazujących na to, że funkcjonariusze policji już po godz. 17 mogli wiedzieć, że w Arkadii pojawi się mężczyzna zaopatrzony w nóż. Nie wiadomo, czy chodzi o późniejszego napastnika z galerii handlowej.

Rzecznik Westfield Arkadia Sławomir Kukliński w rozmowie z Wawa Info przekazał, że nagrania z monitoringu przekazane zostały odpowiednim służbom.

W związku z dobrem śledztwa, policja odmawia podawania jakichkolwiek szczegółów dotyczących prowadzonych działań.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, wyborcza.pl Zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane