Archiwum lipiec 2023

samochód
27.07.2023 15:56 Szukasz oszczędności? Zapoznaj się z tym, jak znaleźć najtańsze OC dla pojazdu!

Ubezpieczenie OC samochodu to obowiązek każdego właściciela pojazdu. Ochrona regulowana jest prawnie i musisz ją zakupić raz do roku. Od czego zależą ceny polisy? Jak zaoszczędzić i gdzie szukać korzystnych ofert? Sprawdź!OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to ochrona, którą reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Polisa chroni ubezpieczonego w sytuacji, kiedy spowoduje kolizję lub wypadek. Dzięki niej nie jest on zobowiązany do opłacenia naprawy uszkodzonego mienia.

.
21.07.2023 14:11 Hotel Słoneczny Zdrój – pobyty rehabilitacyjne w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój, czyli jedno z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych w Polsce, to nie tylko idealne miejsce do wakacyjnego wypoczynku, ale również siedziba hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness, znanego ze swoich turnusów rehabilitacyjnych.Klimatyczne położenie, rozbudowana lista zabiegów, wielokrotnie nagradzana kuchnia, która zdobyła uznanie prestiżowych magazynów, czy ogromna liczba atrakcji dla małych i dużych gości to tylko kilka z najważniejszych zalet. Przyjedź i sprawdź osobiście, bo o tym, jak przyjemny może być turnus rehabilitacyjny najlepiej przekonać się na własnej skórze. I to dosłownie.

morze
18.07.2023 10:43 Najpiękniejsze miejscowości nad polskim morzem

Nad polskim morzem zlokalizowanych jest wiele pięknych miejscowości, które oferują możliwość wakacyjnego wypoczynku. Które można uznać za najpiękniejsze? Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce urlopu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Sport
14.07.2023 18:26 Fakty i mity o zakwasach potreningowych

Znasz to uczucie, gdy po udanym treningu odczuwasz tkliwość w łydkach lub ból w ramionach? Nieuzasadnione napięcie oznaczać może tzw. zakwasy. Jedni sportowcy traktują je jako potwierdzenie intensywności ćwiczeń, podczas gdy inni uważają, że jest to duże utrudnienie w planie treningowym. Tak różne podejście wygenerowało mnóstwo mitów na ich temat - jakich?

morze
07.07.2023 11:23 Co zabrać ze sobą nad polskie morze? Wakacyjny niezbędnik

Kiedy nadchodzi lato, wielu z nas z utęsknieniem wyczekuje wakacji nad polskim morzem. Ciepły piasek, szum fal i morska bryza przyciągają miliony turystów każdego roku. Jeśli planujesz spędzić urlop nad Bałtykiem, warto dobrze się przygotować. Aby twój pobyt był maksymalnie komfortowy i pełen wrażeń, przygotowaliśmy dla ciebie wakacyjny niezbędnik. Zobacz, co warto zabrać ze sobą nad polskie morze!