wawainfo.pl
Nie żyje 16-letnia Ania Ż.

facebook.com

"Żegnaj aniołku". Cała Polska wstrząśnięta zabójstwem 16-letniej Ani

7 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W niedzielę (06.12.) dowiedzieliśmy się o śmierci 16-letniej Ani Ż. z miejscowości Stok Lacki-Folwark. Zwłoki dziewczyny odnaleziono w lesie. Prawdopodobnie doszło do morderstwa. Tymczasem z całej Polski napływają kondolencje po śmierci dziewczyny.

Zaginęła 16-letnia Ania Ż.

W czwartek (03.12.) zaginęła 16-letnia Ania Ż. z miejscowości Stok Lacki - Folwark (powiat siedlecki). Dziewczyna miała tego dnia wrócić do domu około godziny 17. Wobec braku kontaktu z nią rozpoczęto poszukiwania.

Jak mogliśmy przeczytać we wpisie na facebookowej stronie Śladem Zaginionych, Ania Ż. była szczupła, mierzyła 165 centymetrów wzrostu i miała długie włosy blond. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową kurtkę z kapturem obszytym czarnym puszkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty sportowe "Nike" - informowała strona Śladem Zaginionych.

Ania Ż. nie żyje

W niedzielę (06.12) późnym wieczorem pojawiły się informacje o odnalezieniu zwłok 16-letniej Ani Ż. w lesie, w rejonie miejscowości Osiny. Sprawę bada prokuratura. Było to najprawdopodobniej morderstwo - poinformowała strona Śladem Zaginionych na Facebooku.

[EMBED-1129]

Według portalu interia.pl ciało dziewczyny było zakopane w lesie, a okoliczności zdarzenia wskazują, że przyczyną jej śmierci było uduszenie. W związku ze sprawą miał zostać zatrzymany 20-letni chłopak Ani Ż. 

Kondolencje z całej Polski

Na wieść o śmierci Ani Ż. śledzące sprawę osoby z całej Polski zaczęły zamieszczać w internecie kondolencje. Będzie nam brakować tak pozytywnej osóbki, kochamy Cię księżniczko - czytamy w jednym z komentarzy pod zdjęciem profilowym dziewczyny na Facebooku.

Żegnaj, byłaś dla mnie naprawdę wyjątkowa - brzmi kolejny komentarz. Wszyscy, którzy ją znali, na pewno tak myślą - wtóruje inna osoba. Internauci przekazują także wyrazy współczucia rodzinie tragicznie zmarłej dziewczyny.

Śmierć Kornelii

Tragiczna śmierć Ani Ż. może nam przywodzić na myśl przypadek 16-letniej Kornelii zamordowanej w lutym bieżącego roku. Dziewczyna zaginęła 11 lutego, lecz jej zwłoki zakopane w lesie w Łęgach Oborskich odnaleziono dopiero 26 kwietnia. Natknął się na nie przypadkowy spacerowicz.

Morderstwa na Kornelii mieli dokonać znajomi dziewczyny - 26-letni Patryk B. i jego 17-letnia dziewczyna Martyna S. Mężczyzna miał strzelić do Kornelii z broni pneumatycznej, a gdy ta się zacięła - podjąć próbę uduszenia jej. Następnie - gdy straciła przytomność - sprawcy zakopali ją w ziemi.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >