„Żegnaj aniołku”. Cała Polska wstrząśnięta zabójstwem 16-letniej Ani

Autor Julian Bakuła - 7 Grudnia 2020
Nie żyje 16-letnia Ania Ż.Źródło: facebook.com

W niedzielę (06.12.) dowiedzieliśmy się o śmierci 16-letniej Ani Ż. z miejscowości Stok Lacki-Folwark. Zwłoki dziewczyny odnaleziono w lesie. Prawdopodobnie doszło do morderstwa. Tymczasem z całej Polski napływają kondolencje po śmierci dziewczyny.

16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesie16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesieCzytaj dalej

Zaginęła 16-letnia Ania Ż.

W czwartek (03.12.) zaginęła 16-letnia Ania Ż. z miejscowości Stok Lacki - Folwark (powiat siedlecki). Dziewczyna miała tego dnia wrócić do domu około godziny 17. Wobec braku kontaktu z nią rozpoczęto poszukiwania.

Jak mogliśmy przeczytać we wpisie na facebookowej stronie Śladem Zaginionych, Ania Ż. była szczupła, mierzyła 165 centymetrów wzrostu i miała długie włosy blond. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową kurtkę z kapturem obszytym czarnym puszkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty sportowe "Nike" - informowała strona Śladem Zaginionych.

Ania Ż. nie żyje

Ania Ż. nie żyje

W niedzielę (06.12) późnym wieczorem pojawiły się informacje o odnalezieniu zwłok 16-letniej Ani Ż. w lesie, w rejonie miejscowości Osiny. Sprawę bada prokuratura. Było to najprawdopodobniej morderstwo - poinformowała strona Śladem Zaginionych na Facebooku.

Według portalu interia.pl ciało dziewczyny było zakopane w lesie, a okoliczności zdarzenia wskazują, że przyczyną jej śmierci było uduszenie. W związku ze sprawą miał zostać zatrzymany 20-letni chłopak Ani Ż.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kondolencje z całej Polski

Na wieść o śmierci Ani Ż. śledzące sprawę osoby z całej Polski zaczęły zamieszczać w internecie kondolencje. Będzie nam brakować tak pozytywnej osóbki, kochamy Cię księżniczko - czytamy w jednym z komentarzy pod zdjęciem profilowym dziewczyny na Facebooku.

Żegnaj, byłaś dla mnie naprawdę wyjątkowa - brzmi kolejny komentarz. Wszyscy, którzy ją znali, na pewno tak myślą - wtóruje inna osoba. Internauci przekazują także wyrazy współczucia rodzinie tragicznie zmarłej dziewczyny.

Metro nie kursuje, pasażer spadł z krawędzi peronu. Służby muszą go wyciągać, wyłączono napięcieMetro nie kursuje, pasażer spadł z krawędzi peronu. Służby muszą go wyciągać, wyłączono napięcieCzytaj dalej

Śmierć Kornelii

Tragiczna śmierć Ani Ż. może nam przywodzić na myśl przypadek 16-letniej Kornelii zamordowanej w lutym bieżącego roku. Dziewczyna zaginęła 11 lutego, lecz jej zwłoki zakopane w lesie w Łęgach Oborskich odnaleziono dopiero 26 kwietnia. Natknął się na nie przypadkowy spacerowicz.

Morderstwa na Kornelii mieli dokonać znajomi dziewczyny - 26-letni Patryk B. i jego 17-letnia dziewczyna Martyna S. Mężczyzna miał strzelić do Kornelii z broni pneumatycznej, a gdy ta się zacięła - podjąć próbę uduszenia jej. Następnie - gdy straciła przytomność - sprawcy zakopali ją w ziemi.

Gigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyGigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz także jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News