wawainfo.pl
kornelia

archiwum rodzinne

Kornelia umierała w wykopanym dole. Nowe ustalenia w sprawie, którą żyje cała Polska

17 Maja 2020

Autor tekstu:

redakcja wawa info

Udostępnij:

Śledczy podali nowe fakty w sprawie zamordowanej Kornelii z Piaseczna. Dziewczyna zaginęła 11 lutego. Poszukiwania zakończyły się, gdy 26 kwietnia odnaleziono jej ciało. Ujawnione przez policję szczegóły śmierci nastolatki są przerażające.| www.waw

Wstrząsająca zbrodnia

Kornelia zaginęła 11 lutego. Zaniepokojona rodzina natychmiast zgłosiła to na policję, jednak funkcjonariusze mieli nie kwapić się z podejmowaniem działań. Dopiero po pewnym czasie wszczęto poszukiwania. 26 kwietnia przypadkowy spacerowicz dokonał makabrycznego odkrycia. W płytkim dole przysypanym ziemią i liśćmi leżały zwłoki młodej dziewczyny. Sprawę opisywaliśmy na bieżąco TUTAJ.

Kornelia się broniła

Śledczy ustalili ostatecznie przebieg zbrodni. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Dziewczyna została zwabiona przez Martynę S. do samochodu, za kierownicą którego siedział Patryk B. Mieli jechać na przejażdżkę. W rzeczywistości zawieźli ją do lasu w Łęgach Oborskich w Konstancinie. Tam czekał na niczego nie spodziewającą się Kornelię wykopany dzień wcześniej dół. Mężczyzna miał strzelić do Korneli z broni pneumatycznej, lecz pistolet się zaciął. Wtedy zaczął ją dusić. Dziewczyna broniła się, podrapała ręce napastnikowi. Gdy straciła przytomność, została wrzucona przez oprawców do dołu.

Nowe fakty w sprawie jej śmierci

Według portalu tvp.info, Kornelia mogła jeszcze żyć w momencie, gdy 25-letni Patryk B. i 17-letnia Martyna S. wrzucili ją do przygotowanego wcześniej dołu. Śledczy ustalili, że dziewczyna dawała oznaki życia po wrzuceniu jej do wykopanego "grobu". Wtedy Patryk miał uderzyć ją dwukrotnie łopatą. Uderzająca w mordercach była zupełna obojętność, z jaką opisywali zbrodnię. Teraz młodzi mordercy staną przed sądem.

Pogrzeb zamordowanej

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb zamordowanej nastolatki. Uroczystości rozpoczną się w w kościele Parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie. Tragicznie zmarła Kornelia zostanie następnie pochowana do grobu na Cmentarzu Komunalnym.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >