wawainfo.pl > Wiadomości > Znasz ich? Są pilnie poszukiwani przez policję. Mocno narozrabiali, mają bardzo dużego pecha
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:26

Znasz ich? Są pilnie poszukiwani przez policję. Mocno narozrabiali, mają bardzo dużego pecha

policja

Włamanie do mieszkania policjantów

O sprawie czytamy na profilu Polska Policja na Facebooku.

Administratorzy profilu opublikowali zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkami osób mogących mieć związek z włamaniem do mieszkania na Bielanach.

Okazuje się, że lokal należał do małżeństwa, które pracuje w Komendzie Stołecznej.

Ktokolwiek widział

Jak podała policja, sprawcy włamania zdewastowali mieszkanie i ukradli przedmioty codziennego użytkowania.

"Osoby te, jak wskazują dotychczasowe ustalenia, mogą dokonywać kradzieży i włamań w Warszawie oraz okolicach" - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęcia proszony jest o jak najszybszy kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI (komendą na Białołęce). Policja prosi o telefon na numer 47 723 04 13 oraz 112 lub 997.

Włamania w Warszawie

W poniedziałek na Wawa Info ostrzegaliśmy przed włamaniami w Warszawie. Mieszkańcy Ursynowa donoszą, że w dzielnicy grasują złodzieje.

"Uwaga, w naszym bloku miała miejsce próba włamania tzw. "na klamkę". Kobieta narodowości romskiej próbowała otworzyć drzwi mieszkania. Zamykajmy mieszkania" - taka kartka pojawiła się na drzwiach wejściowych do klatki schodowej w bloku przy ulicy Lasek Brzozowy.

Na grupie "Obywatele Ursynowa" znaleźliśmy wpisy mieszkańców dzielnicy, którzy potwierdzają zjawisko. "Zamykajcie drzwi, właśnie jakaś kobieta chciała wejść do mojego mieszkania" - czytamy w kolejnym z postów.

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: policja

Tagi:
Powiązane