wawainfo.pl

zdjecie archiwalne wizja jackowskiego

Jasnowidz Jackowski napisał wstrząsającą wiadomość. Miał wizję, chodzi o poszukiwania Mateusza Kłodnickiego

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski zaangażował się w poszukiwania zaginionego Mateusza Kłodnickiego z Warszawy. Jasnowidz z Człuchowa odpisał na maila, którego otrzymał od żony poszukiwanego mężczyzny. W swojej najnowszej wizji Jackowski napisał coś porażającego. Co znalazło się w przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego? W tym przypadku nawet on przyznał, że nie każda jego wizja się potwierdza oraz, że może się mylić.

Krzysztof Jackowski najnowsza wizja

Krzysztof Jackowski został poproszony przez żonę Mateusza Kłodnickiego o pomoc. Jasnowidz z Człuchowa zgodził się i odpisał kobiecie na maila, w którym przedstawił swoją najnowszą wizję dotyczącą sprawy. Pani Michalina o wszystkim poinformowała na facebookowej grupie: POSZUKIWANIA Mateusza Kłodnickiego. - Pan Jackowski odpisał, niestety nie ma dobrych wieści... - napisała kobieta i w załączniku umieściła całą wiadomość od jasnowidza.

Jaką wizję miał Jackowski? Jasnowidz odpisał na wiadomość w następujący sposób: "On był w jakimś dziwnym stanie, albo nietrzeźwy, albo pod wpływem czegoś. Nie mam pewności, ale mam odczucie, że ciało jego może być w sporej odległości od miejsca gdzie to się stało na wysokości Tarchomina" - czytamy w przepowiedni Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski do swojej najnowszej wizji dołączył mapę na której wskazał rejon do ewentualnych poszukiwań. Jasnowidz jednak na samym wstępie podkreślił, że nie każda jego przepowiednia się potwierdza oraz, że może się mylić.

Poszukiwania Mateusza Kłodnickiego

Poszukiwania Mateusza Kłodnickiego nadal trwają. Młody mężczyzna 23 kwietnia wyszedł z domu przy ulicy Floriańskiej w Warszawie i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziany był w godzinach nocnych przy plaży pod mostem Poniatowskiego. Towarzyszyła mu nowo poznana osoba.

Dzień później odnaleziono jego telefon. Leżał pod mostem Świętokrzyskim, co może wskazywać, że kierował się w tamtą stronę. Policja zabezpieczyła aparat i prowadzi poszukiwania mężczyzny. Rodzina twierdzi, że Mateusz miał przy sobie portfel z dokumentami. Do tej pory ich nie odnaleziono.

Mateusz Kłodnicki w dniu zaginięcia ubrany był w bordową bluzę, czarną kurtkę jeansową oraz jeansowe spodnie. 23-latek ma 176 centymetrów wzrostu, jest szczupłej sylwetki i waży około 75 kilogramów. Jest blondynem o niebieskich oczach. Jego znaki szczególne to tatuaże. Na prawym ramieniu: alfa, niżej rzymskimi 1998. Na lewym ramieniu: omega. Na obojczyku trzy gwiazdki.

Żona Mateusza Kłodnickiego apeluje do wszystkich o pomoc. Mail do jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego pokazuje jak bardzo zależy jej na odnalezieniu męża. Kobieta oprócz pomocy jasnowidza, na własną rękę prowadzi poszukiwania oraz szuka ekspertów zajmujących się zaginionymi osobami.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

  • Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

  • Akcja policji przed pomnikiem smoleńskim

  • Morderstwo w pralni na Gocławiu. Nowe fakty

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne : archiwum

Podobne artykuły

Śmigłowiec LPR (zdjęcie ilustracyjne)

Wiadomości

Mężczyzna spadł z mostu Poniatowskiego. Nie żyje

Czytaj więcej >
kornelia

Wiadomości

Kornelia umierała w wykopanym dole. Nowe ustalenia w sprawie, którą żyje cała Polska

Czytaj więcej >
Szczepionka

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >
Urząd Dzielnicy Bemowo

Wiadomości

Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę

Czytaj więcej >
kontrola biletów

Wiadomości

Kontrolerzy chcieli wlepić mandat, a sami dostali karę? ZTM nie zna takiej sprawy

Czytaj więcej >
zalana ulica

Wiadomości

Cała ulica jest zalana. Ogromna awaria wodociągowa w Warszawie

Czytaj więcej >