wawainfo.pl > Ulice > Zderzenie na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Zderzenie na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

Tomasz Radzik/East News
Tomasz Radzik/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do groźnej kolizji doszło na skrzyżowaniu Kasprowicza z Podczaszyńskiego. Zderzyły się dwa auta osobowe. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala.

Zderzenie na Kasprowicza. Jedna osoba w szpitalu

W zderzeniu na warszawskich Bielanach wzięły udział dwa samochody osobowe - toyota i seat. Do wypadku doszło po południu. Monika Nawrat z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała TVN Warszawa, że do szpitala został przetransportowany kierowca toyoty.

Obaj kierowcy zostali też sprawdzeni pod kątem spożycia alkoholu. Na szczęście obaj okazali się trzeźwi. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną zderzenia.

Jeszcze po godz. 14 w miejscu wypadku mogły występować nieduże utrudnienia. Jeden pas jezdni był przejezdny, drugi był zablokowany. W akcji służb oprócz policji brała udział również straż pożarna oraz pogotowie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: TVN Warszawa