wawainfo.pl > Dzielnice > Wypadek na Pradze-Południe. Taksówkarz prowadził pod wpływem alkoholu
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 03:29

Wypadek na Pradze-Południe. Taksówkarz prowadził pod wpływem alkoholu

Wawa Info
Wypadek na Pradze-Południe. Taksówkarz prowadził pod wpływem alkoholu

Kolejny wypadek w Warszawie. Na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej z Terespolską zderzyły się dwa samochody marki Audi i Toyota. Kierowca taksówki prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Jedna osoba jest ranna.

Wypadek na Grochowskiej. Pijany prowadził taksówkę

Kolejny dzień, kolejny wypadek. Tym razem do niebezpiecznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej z Terespolską na Pradze Południe.

Portal warszawawpigułce.pl donosi, że zderzyły się dwa pojazdy marki Audi i Toyota. Dwie osoby przebywają w karetce, gdzie ratownicy przeprowadzają rutynowe badania. Wśród nich jest dziecko. Do szpitala przetransportowano tylko kierowcę Audi.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca taksówki prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. W trakcie badania okazało się, że ma 0,3 promila. Mężczyzna został zatrzymany.

Utrudnienia na drogach

Wypadek całkowicie zablokował trasę. Na skrzyżowaniu Grochowskiej z Terespolską pojawiły się utrudnienia w kursowaniu tramwajów.

Mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia. Warszawski Transport Publiczny (WTP) przekazuje, że tramwaje linii 3, 6, 22, 26 zostały skierowane na trasy objazdowe - al. Zieleniecka, al. Waszyngtona i Grochowska. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane