Groźny wypadek, kobieta leżała na środku ulicy. Była nieprzytomna, pogotowie zabrało ją do szpitala

Autor Julian Bakuła - 26 Listopada 2020
Groźny wypadek w MarkachŹródło: East News zdj. ilustracyjne

W czwartek po południu w Markach doszło do groźnego wypadku. Kobieta potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych straciła przytomność i w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Warszawie.

Ogromna awaria w części Warszawy. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody i ogrzewaniaOgromna awaria w części Warszawy. Mieszkańcy nie mają ciepłej wody i ogrzewaniaCzytaj dalej

Groźny wypadek w Markach

W czwartek (26.11) po południu w podwarszawskiej miejscowości doszło do potrącenia kobiety na pasach. - Około godziny 16 na ul. Piłsudskiego w Markach doszło do potrącenia kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej - poinformowała Gazetę Wyborczą sierż. szt. Monika Nawrat ze stołecznej policji.

Nieprzytomna kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala w Warszawie. W momencie wypadku 24-latek kierujący samochodem marki Toyota podejrzewany o potrącenie kobiety był trzeźwy.

Dziecko wbiegło pod koła

Wczoraj informowaliśmy na Wawa Info o wypadku, do którego około godziny 17 doszło na Bielanach, gdzie 5-letnie dziecko wyrwało się matce, wbiegając wprost pod koła prawidłowo jadącego samochodu.

Potrącone dziecko bez poważniejszych obrażeń trafiło do szpitala. - Zarówno matka, jak i kierowca pojazdu byli trzeźwi. Na chwilę obecną policjanci wciąż prowadzą na miejscu dochodzenie w tej sprawie - przekazała Wawa Info Monika Nawrat ze stołecznej policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Kłęby dymu pod Warszawą. Ogień trawi cały budynek
2. Black Friday: zostały tylko 2 dni aby upolować najtańsze wakacje. Schodzą jak świeże bułeczki. Warto się pospieszyć
3. Warszawa sparaliżowana przez kilka godzin. Tym razem to nie kobiety, ogromne utrudnienia

Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzęść uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenieCzytaj dalej

Potrącenie matki z dzieckiem

Do innego wypadku z udziałem matki z dzieckiem doszło 18 listopada na Białołęce. Około godziny 17:20 policja otrzymała zgłoszenie, że kierowca ciężarówki marki DAF potrącił matkę z dzieckiem na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

Zarówno matka, jak i jej dziecko wymagali hospitalizacji. Kierowca, który był trzeźwy, twierdził, że w chwili wypadku - gdy wykonywał manewr skrętu w prawo - miał zielone światło. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajęła się policja.

Czarna seria wypadków

Do prawdziwej czarnej serii wypadków doszło w Warszawie pod koniec ubiegłego miesiąca, w niedzielę 25 października. Trzy osoby zginęły tego dnia potrącone przez pociąg w trzech miejscach Warszawy - nieopodal dworca Warszawa ZOO na Pradze Północ, w pobliżu PKP Płudy na Białołęce oraz na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów.

Według zaprezentowanego przez Państwową Komisję Badania Wypadków Kolejowych raportu "Bezpieczeństwo w transporcie kolejowym" przechodzenie przez tory w niedozwolonych miejscach jest przyczyną aż 40 proc. wypadków kolejowych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Najpierw był ogromny huk, potem wyleciały szyby. Autobus wjechał w ogrodzenieNajpierw był ogromny huk, potem wyleciały szyby. Autobus wjechał w ogrodzenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wydawało się, że 13-latek łagodnie przechorował COVID-19. Koszmar zaczął się 2 tygodnie później
  2. Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - Wideo
  3. Zostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litości
  4. Gmina w żałobie: nie żyje sołtys i strażak. Właśnie poinformowano o jego śmierci
  5. Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemii
  6. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające
  7. Obostrzenia podczas świąt 2020 już pewne. Niestety potwierdziło się to, czego się wszyscy obawiali

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News