wawainfo.pl > Mazowsze > Wołomińska policja apeluje o zgłaszanie się świadków wypadku z udziałem 11-letniego rowerzysty we wsi Nowe Lipiny
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:38

Wołomińska policja apeluje o zgłaszanie się świadków wypadku z udziałem 11-letniego rowerzysty we wsi Nowe Lipiny

Policja apeluje do świadków wypadku z udziałem młodego rowerzysty w Nowych Lipinach
(zdjęcie ilustracyjne) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wołomińscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu wypadku z udziałem 11-letniego rowerzysty. Świadkowie są w tym przypadku kluczowi.

24 lipca około godziny 10 rano doszło do wypadku w Nowych Lipinach w powiecie wołomińskim. Śledczy pracujący nad sprawą opublikowali apel.

Osoby, które tego dnia widziały wypadek z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego proszone są o kontakt. Ich słowa mogą okazać się istotne dla dalszego toku śledztwa.

Policja z Wołomina szuka świadków wypadku

W sobotę 24 lipca do szpitala w Warszawie trafił 11-letni Szczepan P. Chłopiec został potrącony przez samochód osobowy we wsi Nowe Lipiny. Obrażenia ciała powstałe w wyniku zderzenia wymagały hospitalizacji.

Za kierownicą Volkswagena siedziała Kamila K. Do samego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Pogodnej i Szosy Jadowskiej.

Wołomińska policja opublikowała właśnie pilny apel. Starają się dotrzeć do osób, które opiszą im wypadek. Ich słowa pomogą ustalić, co tak naprawdę się stało.

Jakie były przyczyny wypadku?

Funkcjonariusze nie ukrywają, że osoby, które są w stanie zrelacjonować to, co działo się na chwilę przed zderzeniem osobówki i roweru, na którym jechał 11-latek, pomoże w wyjaśnieniu, jak doszło do samego wypadku.

Dodatkowo świadkowie zderzenia pomogą ustalić jego przebieg. Dzięki ich zeznaniom śledczy będą mogli poprawnie odpowiedzieć na to, co dokładnie wydarzyło się w Nowych Lipinach.

Skontaktuj się z policją

Śledczy z wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Wołominie apelują o to, by świadkowe wypadku z Nowych Lipin zgłaszali się na komendę.

- Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt [...] tel. 4772-47-259 lub 22 776-20-21 - informują wołomińscy policjanci.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: (zdjęcie ilustracyjne) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Powiązane