wawainfo.pl > Mazowsze > Płock. Świadek widział 14-latkę skaczącą z mostu, policja prowadzi czynności
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:28

Płock. Świadek widział 14-latkę skaczącą z mostu, policja prowadzi czynności

Płock
Googlestreetview

Płock. Świadek na własne oczy widział, jak młoda dziewczyna skacze z mostu. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe. Policja już prowadzi czynności w sprawie. Młodsza aspirant Marta Lewandowska podała wszystkie informacje o wypadku.

Jak się dowiedzieliśmy, do zdarzenia doszło w Płocku, nad rzeką Brzeźnicą przy ul. Dobrzyńskiej. 22 czerwca przed południem młoda dziewczyna miał skoczyć z pobliskiego mostu.

Skontaktowaliśmy się z oficerką prasową policji, Martą Lewandowską, która przedstawiła relacje ze zdarzenia. 

Płock. Świadek na własne oczy widział, jak młoda dziewczyna skacze z mostu

Funkcjonariuszka podkreśliła, że informacje o skoku z mostu pochodzą od świadka zdarzenia. Uczennica ma 14 lat i została odnaleziona przytomna.

- Przed przybyciem policjantów na miejscu zajęli się nią medycy. 14-latka uskarżała się na ból nóg - relacjonuje funkcjonariuszka.

Dziewczyna do szpitala pojechała w pełni przytomna.

Dalsze czynności w sprawie będą odbywały się w obecności opiekunów prawnych. - My musimy przede wszystkim zweryfikować informację, którą otrzymaliśmy od świadka zdarzenia - dodała dla naszej redakcji.

Funkcjonariusze będą musieli przesłuchać świadka, przeprowadzić rozmowę z rodzicami, by ustalić, czy mamy do czynienia ze skokiem z mostu, a co najważniejsze, z próbą samobójczą.

- Najważniejsze jest teraz jej zdrowie, że żyje - zakończyła Marta Lewandowska.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: googlestreetview

Tagi: Płock Policja
Powiązane